Как да проверя колко е срс на дадена дума

Здравейте, интересува ме къде мога да проверя колко е срс на дадена дума на български (ако може безплатен вариант)? Ако не сте ме разбрали какво точно търся - Kакви са цените на клик за определен кейлърд в адсенс или Кой Колко Плаща за Клик :) (Пояснявам щото като го прочетох накрая, аз трудно разбрах какво съм написал :D )

Благодаря предварително.
 
От: Как да проверя колко е срс на дадена дума

Влизаш в adword в инструмента за думи пишеш думата и то ти показва каква е цената за клик като към 50% от тази сума са за google другото за рекламодателите :)
 
От: Как да проверя колко е срс на дадена дума

Еми там ми излиза само колко търсения месечно има за определената дума, цената я няма.
 
От: Как да проверя колко е срс на дадена дума

За да го видиш трябва да си логнат в Google Adwords акаунта ти. Ако нямаш се регистрирай, става за няколко секунди. След като си влязъл отиваш на Keyword tool-a, пишеш думата/фразата в полето "Word". От "Advanced options and Filters" махаш "Location: United States" и "Languages: English". Ако думата/фразата се среща само на български можеш да го оставиш така, но ако се среща и на други езици, а теб те интересува само на български, си слагаш "Language Bulgarian". От менюто в ляво (Match Types) махаш тикчето на "Broad" и слагаш тикче на "[Exact]", след това от опцията "Colums", която се намира в дясно и над идеите за ключови думи, от падащото меню слагаш тикче на "Approximate CPC (Search)" за да ти излезе колонката с приблизителните цени на клик и даваш "Search". Като ти излезе думата, най-дясната колонка ти показва CPC-то.
 
От: Как да проверя колко е срс на дадена дума

Точно над това което ти показва колко търсения има думата в десния ъгъл над него пише columns натискаш го и слагаш отметка на cpc и си готов :)
 
От: Как да проверя колко е срс на дадена дума

Благодаря за бързите и изчерпателни отговори !
 
От: Как да проверя колко е срс на дадена дума

Благодаря за бързите и изчерпателни отговори !
 

Горе