Как да продаваме по няколко домейна месечно

От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

За да ги продаде, трябва за всеки да даде 10$ за да се листне в BB.
Подозирам каква е схемата, човека е набарал онази промоция в domain.com за по 1.39$ на домейн, купил е количество, вероятно е хванал цаката на BB и са му ги приели за листване и сега целта му е бърза продажба.
70*1,39$= 93.3$ платени, вероятно някой по-интересни е запазил за себе си и ги е платил за публикуване в BB, останалото за продажба, или проста сметка 70*22$ (средно)= 1540$

Виждам, че домейните са регистрирани преди 1 месец. Нали е забранено да се продават преди да са минали 2 месеца. Какво ще стане ако бъдат качени за продажба и някой веднага бъде купен? Купувачът няма да може да си получи домейна преди втория месец.
 
От: От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Виждам, че домейните са регистрирани преди 1 месец. Нали е забранено да се продават преди да са минали 2 месеца. Какво ще стане ако бъдат качени за продажба и някой веднага бъде купен? Купувачът няма да може да си получи домейна преди втория месец.

така е и не е така, затова е измислен пуша, купувача си отваря акаунт в същия регистратор и му ги пушваш даже и на същия ден - имах такъв случай, купих домейн и след 4 часа го бях продал :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

4/5/th.US е готов за продажба.

пп. някой ако си познае темата да ми пише, че нещо не можахме да се разберем по мейла. ;)
 
От: От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

така е и не е така, затова е измислен пуша, купувача си отваря акаунт в същия регистратор и му ги пушваш даже и на същия ден - имах такъв случай, купих домейн и след 4 часа го бях продал :)

Това за всички регистратори ли важи? При ENOM май не става.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

4/5/th.US е готов за продажба.

пп. някой ако си познае темата да ми пише, че нещо не можахме да се разберем по мейла. ;)

Ок, флага се вее, но каква ти е идеята, файда ще има ли или само с образователна цел :)
 
От: От: От: От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Въпросът ми не е как се прави пуш, а дали може да го правиш веднага след регистрация, преди да минат 60 дни.

това ти обясняват колегите, че пуш може да направиш веднага. Трансфер между регистратори нямаш право да правиш, това са различни неща и нямат нищо общо.
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Това ми е сейлс пейджа... ще пускам домейна за продажба с тайната надежда някой да си го хареса за elections сайт, който ще е актуален и след изборите (предпочитам да е някой от Тръмпови) ;)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Това ми е сейлс пейджа... ще пускам домейна за продажба с тайната надежда някой да си го хареса за elections сайт, който ще е актуален и след изборите (предпочитам да е някой от Тръмпови) ;)

АААААА....ха, разбрах, ама сложи някъде и ... This domains is for sale, please get in touch .... или нещо такова та да се знае... аз си мислех, че само ще броим дните :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

АААААА....ха, разбрах, ама сложи някъде и ... This domains is for sale, please get in touch .... или нещо такова та да се знае... аз си мислех, че само ще броим дните :)

Като чукнеш плика и пише че е за продан.
На мен ми харесва и пожелавам на колегата много успех при продажбата и хубава оферта
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Да, добра забележка, сега го барнах, да се знае. :)
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Да, добра забележка, сега го барнах, да се знае. :)

Чакай сега да потърсим някоя подходяща тема в неймпрос и да го плесна там, нещо от сорта "еййй, какви креативни хора има", па да видим какъв ще е ефекта, може да получиш някоя оферта
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Засега съм в тази

Worst domain names registered!!

:D:D:D
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Еее, мерси. Офертите значи трябва да започват от ДВЕ бири нагоре... :D
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

И в BHW форума няма да е лошо да се лепне една тема за креативноста на домейна :clap:
 
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

Темата е много добра. Браво!
 
Последно редактирано:
От: Как да продаваме по няколко домейна месечно

@DNC по наззаде беше споменал, че "там където си струва да продаваш namejet & domainnamesales не се влиза лесно" какво имаш в предвид?
 

Горе