Как да продаваме по няколко домейна месечно

И аз да попитам за един от домейните за който може би имам доста добро чувство, че ще мога да го продам и да си направя някаква печалба :D става въпрос за imotnik .com. Лесно запомнящ се, става за брандиране. Вашето мнение какво е?
Благодаря
10 лева си назад.
 
Здравейте,

Може ли да споделите мнение и оценка за следните домейни:

rosefashion bg
industryweb bg

Благодаря Ви предварително.
 
Последно редактирано:
Здравейте,
включвам се тук ,за да попитам има ли полза от купуването и продавнаето на домейни?
До сега никога не съм купувал и продавал ,но просто търся нещо като някакви странични доходи.
Единствено съм чел 2-3 статии и съм гледал видео на български влогър ,където дава това като идея и на мен ми допадна..
Таа ако е възможно да ми дадете някакъв съвет ,заслужава ли си според вас да се купуват и продават домейни като някакъв страничен доход през 2021?
Изобщо има ли търсене..
 
Здравейте,
включвам се тук ,за да попитам има ли полза от купуването и продавнаето на домейни?
До сега никога не съм купувал и продавал ,но просто търся нещо като някакви странични доходи.
Единствено съм чел 2-3 статии и съм гледал видео на български влогър ,където дава това като идея и на мен ми допадна..
Таа ако е възможно да ми дадете някакъв съвет ,заслужава ли си според вас да се купуват и продават домейни като някакъв страничен доход през 2021?
Изобщо има ли търсене..
На мястото на домейни сложи коя да е стока и сам ще си отговориш
 
има ли търговец на домейни, който има опция да подреди името по цена? Примерно търся за "sale" да подреди разширенията по цена за това име.
 

Горе