Как да рекламираме във фейсбук

От: Как да рекламираме във фейсбук

Ами за западни фенове, колко излиза? Примерно от САЩ, Канада, Англия и т.н?
 
От: Как да рекламираме във фейсбук

Ами за западни фенове, колко излиза? Примерно от САЩ, Канада, Англия и т.н?

Много е относително. Зависи от тематиката и конкуренцията в нишата. Застраховане например няма да е евтино :) Трябва да пробваш да видиш
 
От: Как да рекламираме във фейсбук

Много полезно инфо, мерси много.
А някой дали знае при пускане на реклама на продукт дали е разрешено на снимката на продукта да има цена или в самия текст дали може да се сложи цена?
 
От: Как да рекламираме във фейсбук

Разбира се, че нали за това е рекламата.
 
От: Как да рекламираме във фейсбук

Имаше едно клипче , преди споделено тук. Ставаше за експеримент , как за страница за която е пусната реклама , всъщност лайковете в голяма част идват от някакви ботове дето харесват всичко наред. Става въпрос за чуждестранни харесвания. Та имайте едно наум с рекламите за привличане на фенове.
 
От: Как да рекламираме във фейсбук

за това ли става въпрос?
[video=youtube;oVfHeWTKjag]http://www.youtube.com/watch?v=oVfHeWTKjag[/video]
 
От: Как да рекламираме във фейсбук

Някой може ли да покаже скрийн как изглежда пред останалите платена публикация във ФБ? Сигурни ли сте че може само 90 символа? Аз съм подслилвал публикации с много над 90 символа в тях, те как са се показвали пред аудиторията?
 
От: Как да рекламираме във фейсбук

Може ли, да ми кажете няколко начина за плащане на реклама във Facebook?
 
От: Как да рекламираме във фейсбук

Ако имам един бюджет от 200-300 лева на месец, къде е най-ефективно да ги инвестирам? Сякаш оставам с убеждението, че рекламата на нови сайтове във фейсбук е най-ефективна. Напишеш статия и директно я разпространяваш?
 
От: Как да рекламираме във фейсбук

Забрави да споменеш и А/Б сплит тестването,което е задължително,когато става въпрос за реклами не само в ФБ но и в Гугъл Адуордс, както и опцията custom audience, която може да спомогне за намаляване на цената за клик,както и да увеличи ефективността.
 
От: От: Как да рекламираме във фейсбук

Забрави да споменеш и А/Б сплит тестването,което е задължително,когато става въпрос за реклами не само в ФБ но и в Гугъл Адуордс, както и опцията custom audience, която може да спомогне за намаляване на цената за клик,както и да увеличи ефективността.

Това би ли го обяснил по-подробно?
 
От: Как да рекламираме във фейсбук

Привет,

Имам проблем с пускането на рекламите, рекламите са одобрени от админи, включени са, bid е на auto, но въпреки това не се стартират, играх си да пускам bid с много големи стойности, но нищо. Някой има ли идея от какво може да се случва това?

Поздрави
 
От: Как да рекламираме във фейсбук

Привет отново,

Проблема е, че в момента bid е много голям, явно всички са с нови бюджети за тази година и клика е много скъп.

Поздрави
 

Горе