Как да сваля скрита снимка от онлайн магазин, някакъв трик?

От: От: Как да сваля скрита снимка от онлайн магазин, някакъв трик?

С принт и пейнт ще се загуби прозрачността на снимката ...


Не е задължително, а и дори да стане това е лесно решим проблем.
 
От: Re: Как да сваля скрита снимка от онлайн магазин, някакъв трик?

Щом се зарежда в браузъра, в почти всички случаи може и да се свали. Както казах - просто си отваряш developer tools и гледаш заявките... А даже и някога, някъде, някакси някой да вкарва base64 код ( ако е за по-голям картинка трябва да е луд ) пак можеш да си го енкоднеш като картинка... Аз лично не се сещам за картинка, която да ми се зареди в браузъра и да не мога да сваля :) Ако искаш, дай сайт с "добре написна и правилно конфигурирана система", да си направим малък тест ;)
 
ама ти не си прочел :)

тои иска да сваля картинки без да се е логнал... в браузъра на нелогнати зарежда само тумбнейл :) картинката се вика чак като се логнеш файла който ги вика е недостъпен за не логнати

правиш си безплатна регистрация и сваляш или където няма безплатна регистрация не сваляш или си плащаш

ама не се регвай да си я свалиш

warriorforum.com/ad-networks-cpa-cpm-cpl-millionaire-makers/805484-case-study-newbie-tries-earn-mobile-cpa.html#post8251687
 
От: Re: Как да сваля скрита снимка от онлайн магазин, някакъв трик?

Щом се зарежда в браузъра, в почти всички случаи може и да се свали. Както казах - просто си отваряш developer tools и гледаш заявките... А даже и някога, някъде, някакси някой да вкарва base64 код ( ако е за по-голям картинка трябва да е луд ) пак можеш да си го енкоднеш като картинка... Аз лично не се сещам за картинка, която да ми се зареди в браузъра и да не мога да сваля :) Ако искаш, дай сайт с "добре написна и правилно конфигурирана система", да си направим малък тест ;)

дай да видим с линк ще можеш ли да ми намериш като е скрит ?
 
От: Re: Как да сваля скрита снимка от онлайн магазин, някакъв трик?

дай да видим с линк ще можеш ли да ми намериш като е скрит ?

Говори малко по-ясно, от това изречение нищо не успях да разбера. "Дай да видим с линк ще можеш ли да ми намериш като е скрит???????" ... Ако предположим, че снимката е достъпна в браузъра, никой няма да си играе да я търси линк по линк. Просто ще си види заявките - какви снимки са се заредили. И после ще си намери снимката по thumb ;) не знам кое не ти стана ясно. Естествено, че ако снимката е видима само след като си се логнал няма как да я достъпиш преди да си се логнал.
 

Горе