Как да свържа втори монитор към лаптоп

ArtBean

Active Member
Здравейте колеги! Някой сблъсквал ли се е с такъв проблем? Лаптопа има само един hdmi изход.
 
От: Как да свържа втори монитор към лаптоп

Аз ползвам две такива джуджавки и съм ги взимал от същия магазин - https://www.itshop.bg/product/36643/assmann-da-70851-usb-kam-hdmi-konvertor.html

По принцип не тежат на лаптопа, само ако пускам видео на техните монитори започват да товарят процесора. В тоя ред на мисли, не мисля че биха били много подходящи за игри, но аз никога не съм правил такива тестове и не знам. Когато съм отворил статични прозорци всичко е на 6, а това е през повечето време при мен.
 
От: Как да свържа втори монитор към лаптоп

В момента ползвам един монитор към лаптопа, но не ми стига, иначе няма да се ползва за игри, по-скоро за програмиране, visual studio може би ще е едно от най тежките неща, които ще се пускат...
 
От: Как да свържа втори монитор към лаптоп

Слагаш го до първия, свързваш кабелите, малко настройки и вече имаш по-широко пространство за работа. Малко въпроса е като "Как се пие вода?" :)
 
От: Как да свържа втори монитор към лаптоп

Слагаш го като разширение на настоящия ти монитор, и така ще ползваш двата или повече като един голям монитор
 
От: Как да свържа втори монитор към лаптоп

Аз ползвам две такива джуджавки и съм ги взимал от същия магазин itshop.bg/product/36643/assmann-da-70851-usb-kam-hdmi-konvertor.html

По принцип не тежат на лаптопа, само ако пускам видео на техните монитори започват да товарят процесора. В тоя ред на мисли, не мисля че биха били много подходящи за игри, но аз никога не съм правил такива тестове и не знам. Когато съм отворил статични прозорци всичко е на 6, а това е през повечето време при мен.

Аз също имам подобна нужда. Благодаря за полезният отговор!
 
От: От: Как да свържа втори монитор към лаптоп

Matrox DualHead2Go или TrippleHead2Go в зависимост от нуждата. Лично моя е поръчка от амазон.
 
От: Как да свържа втори монитор към лаптоп

Много полезна информация. Често се налага да се търси алтернатива и за 2-ти монитор.
 

Горе