Как да се свържа със собственика на този сайт?

Ivailo

Member
Някой ако случайно знае как да се свържа със собственика на този сайт моля да ми даде някакви координати,че имам да го питам няколко въпроса не бих му се доверил туко така да си дам парите :roll: Писах в контакт форма ама явно не го гледа със седмици...
 
Re: Издирва се :?:

Ivailo каза:
Някой ако случайно знае как да се свържа със собственика на този сайт моля да ми даде някакви координати,че имам да го питам няколко въпроса не бих му се доверил туко така да си дам парите :roll: Писах в контакт форма ама явно не го гледа със седмици...

Ако не си поглежда е-майла до 1 ден - просто го зарежи
 
Айде пак старата песен на нов глас.

Не искам да ти пожелавам да направиш даден софтуер и всички, които искат да си го купят да викат като тебе ;)
 
cToKaTa каза:
Сори за спама , но ако ще купуваш от тоя сайт не ти го пропоръчвам , защото всичко в нета се намира безплатно по тракерите и WAREZ форумите :)
Бате, според мен мисля че е нормално да се поинтересуваш. Само като му гледам сайта и ми става едно такова съмнително. Нещо не се е старал при изработката му или не си е платил добре или тези които са му го правили са леко неграмотни. Много му е кофти дизайна, ама наистина. Предполагам че от Who Is може да се види с точност кой е собственика, овсена ако не е вписал чуждо инфо.
 
Ами ако е афилиейт? До колкото знам, някои дроп шипъри си правят всичко напълно автоматизирано. Получава се заявка -> доставчика я оправя и т.н.
Не е задължително да е някои мошенник. И все пак, както каза blinky, има нещо съмнително с този умрял съпорт.
 

Горе