Как да си докараме що годе уникален контент

westside

Active Member
Намерих тул който помага за създаване и генриране на уникален контент

Crewriter.com
Лесно се работи с него. Поставя се текста, после маркирвате думата която искате да се замени, работи на принципа на спинването на сатаии но е фрее
За тези които не разбраха си има видео как работи системата - Видео
 
Последно редактирано:
От: Как да си докараме що годе уникален контент

Трябва сам да си търсиш синонимите... Някои подобни програми сами си намират и заместват, обаче резултатът е все едно са преводи от Google Translate :)
 
От: Как да си докараме що годе уникален контент

с това нещо може да правиш 100 варианта на статия , после спокоино може да ги тестваш с някои тул за уникалност :)
 
От: Как да си докараме що годе уникален контент

Westside, не мога да повярвам, че точно ти пусна тази тема.
 
От: Как да си докараме що годе уникален контент

Ако ми падне една база от данни с алтернативни изрази...

Имам подозрение, че подобни "безплатни" инструменти в същност събират база от данни със синоними и алтернативни изрази от потребителите. Ако не ме мързи много може и аз да пусна такъв инструмент и да си направя хубава база от данни, която после да използвам за да си генерирам безплатни статии :)
 
От: Как да си докараме що годе уникален контент

е да не ми е перфектен английския но за пълнеж на сателити мисля си е решение :)
 
Последно редактирано:
От: Как да си докараме що годе уникален контент

Ако ми падне една база от данни с алтернативни изрази...

Имам подозрение, че подобни "безплатни" инструменти в същност събират база от данни със синоними и алтернативни изрази от потребителите. Ако не ме мързи много може и аз да пусна такъв инструмент и да си направя хубава база от данни, която после да използвам за да си генерирам безплатни статии :)

Грешат синонимите, като ги вмъкват в текста на случаен принцип от базата данни. Получават се смешни изрази. Има програми с готови бази данни и възможност да вмъкваш изрази в тях. Вършат работа, като ти подсказват алтернативни варианти за замяна на дума или израз от текста, но ТИ трябва да направиш избора. Пак се изисква много добро познаване на езика. Няка как с един бутон да "спиннеш" текста и да направиш нова качествена статия.
 
От: Как да си докараме що годе уникален контент

Разбира се не може да се разчита на софтуер за писане на качествени статии. А това, че софтуерът подсказва различни варианти е много ценно, защото човек не винаги се сеща за тези неща. Една добра реклама на подобен софтуер може да се види на thebestspinner.com (а дали и софтуерът е толкова добър колкото рекламата му не знам).
 
От: Как да си докараме що годе уникален контент

А това, че софтуерът подсказва различни варианти е много ценно, защото човек не винаги се сеща за тези неща.
Софтуера подсказва, но за да направиш правилен избор от това, което ти се предлага, са ти нужни добри езикови познания. В другия случай, когато сменяш синонимите на случаен принцип или "спинваш" цялата статия, без дори да си чел "произведението" си, се подигравиш с този, който ще чете статията. Не westside, такава статия и за сателит не става. Това е, като да си изхвърлиш боклука на улицата и да чакаш отстрани добри отзиви от минувачите.
 
От: Как да си докараме що годе уникален контент

чи то тез статии нали само Гугльо ше ги чете?
 
От: Как да си докараме що годе уникален контент

Е за какво са ни тогава статии? За да лъжем някого, че имаме content ли или за да си запълним мястото, което сме купили от хостинг провайдера?
 
От: Как да си докараме що годе уникален контент

Прай се санким се ранкнеш у гугъля за един билюк кийвордс и да влизат разни нещастници у сайтот, па да цликат по Адсензя!
 
От: Как да си докараме що годе уникален контент

Ето защо тази практика трябва да бъде преустановена.
 
От: Как да си докараме що годе уникален контент

По-лесно за копиращите съдържание.
 
От: Как да си докараме що годе уникален контент

Алгоритмите на филтрите за спам нямат нищо общо с тези на търсачките.
 
От: Как да си докараме що годе уникален контент

Най-добрият софтуер за article rewriting сте самите вие (или някой подизпълнител). Един съвет - не се занимавайте с подобен софтуер.
 
От: Как да си докараме що годе уникален контент

Неразбрах,дали гогле ботовете рабират,ако си сменил само синонимите ръчно.
Заменяне на думи със синоними != уникален текст... това дори spam филтрите го хващат, а какво остава за google...
 

Горе