Как да си набавим геотаргетирани последователи в twitter

redrum

Well-Known Member
Попаднах на един хак, който изпробвах и мисля, че с повечко труд би свършил добра работа. Ще го опиша накратко.

Добавянето на потребители става чрез сайта twiends, който е най-големият от подобните сайтове за размяна и има над 1 милион регистрирани потребители. Самият сайт работи на базата на кредити - дават ти кредити, за да следваш някой, а хората получават кредити, за да те следват. До тук нищо ново :) Сега ще опиша хакът, който автоматизира работата с този сайт и ще ви спести много цъкане.

1. Логвате се в туитър
2. Отивате на twiends.com и се логвате чрез туитър
3. Давате достъп на приложението на twiends
4. Ауторизирате си акаунта в twiends, попълвате настройките и разглеждате за какво става въпрос. Потвърждаването на акаунта е задължително, защото иначе няма да ви даде да добавяте последователи и да печелите кредити.

5. След като минете горните стъпки отивате на някоя от следните страници:

http://twiends.com/new/all

http://twiends.com/new/country

http://twiends.com/new/interest

И може да добавяте потребители без признак, таргетирани по интереси или държава.

След като сте на някоя от тези страници поставяте този java код в браузъра и натискате enter. Ако ползвате хром натиснета CTRL+Shift+J, след това поставете кода и натиснете enter.

javascript: function tr_f() { var followlinks = []; for (var i=0; i < document.links.length; i++) {if (document.links.getAttribute("class")=="follow"){followlinks[followlinks.length] = document.links;}} for (var i=0; i<followlinks.length; i++) {var rrr=followlinks.onclick();} } tr_f();


Този код ще добави всички видими потребители от секцията (т.е. ще почнете да ги следвате и ще спечелите кредити). Ето и видео на процеса:

[video=youtube;Yd6CujSfpbQ]http://www.youtube.com/watch?v=Yd6CujSfpbQ&feature=player_embedded[/video]

По-късно днес ще направя и втори пост за това как може да направите и лесен unfollow на потребителите, които вие следвате, но те вас не, за да можете да добавяте нови и да повтаряте цикъла за набиране на последователи. Кодa го изпробвах и работи. Не е кой знае какъв хак, но така набирате истински хора, които до някаква степен може да таргетирате (тези които ви последват обратно) и мисля, че би било полезно за всеки. За около час и половина спечелих около 300 последователя, като междувременно съм правил и други неща. Успех на всички и дано информацията е била полезна :)
 
Последно редактирано:
отлична шашма реп+

само една препоръка - не повече от 150-200 следвания дневно иначе обикновено следва бан
 
От: Как да си набавим геотаргетирани последователи в twitter

Чудесно, ще го пробвам довечера на спокойствие

"Thanks for adding reputation to this user. May you be lucky enough to receive the same Reputation back in turn."
 
От: Как да си набавим геотаргетирани последователи в twitter

Ще го тествам довечера, полезно е много. Благодаря:) Настина ли, ако ни следват на 150 човека дневно следва бан?
 
Re: От: Как да си набавим геотаргетирани последователи в twitter

Ще го тествам довечера, полезно е много. Благодаря:) Настина ли, ако ни следват на 150 човека дневно следва бан?

всякакво подозрително голямо движение може да породи обследване на акаунта

всеки ден да следваш по 200-300 души
да разкарваш още 100-200 от списъка си
да пускаш само туитове с линкове
да пускаш само през някакъв фийдър

то се вижда и от космоса, че това е акаунт, който нарочно се помпа. на мен са ми блокирали няколко акаунта и вече ограничавам активността до един тип операция през няколко дни към максимум стотина акаунта (примерно днес следвам 80 нови, три дни не правя нищо освен да туитвам и махам 50 дето не ме следват, пет дни нищо не правя и добавям нови 60 да следвам и тн)

естествено има софтуери за управление на повечко акаунти. но методът постнат тук е доста добър за управление на до десетина акаунта
 
От: Как да си набавим геотаргетирани последователи в twitter

При мен нещо не се получава това с кода, изкарва ме и ми иска отново да се логна чрез туитъра. В момента в който дам Enter в java scripta на chrome-a.
Пробвах и ръчно да ги добавя, отново същата работа.
 
Последно редактирано:
От: Как да си набавим геотаргетирани последователи в twitter

Темата е от преди доста месеци, възможно е хакът вече да не работи.
 
От: Как да си набавим геотаргетирани последователи в twitter

Не съм видял годината, за което сори. Да явно са го фикснали..
 
От: Как да си набавим геотаргетирани последователи в twitter

За мен няма значение, че темата е старичка, защото иначе откъде щях да знам за twiends и да си добавям вече фенове:D Имаш реп и от мен:)
 

Горе