Как да си намеря наематели?

milchevi

New Member
Здравейте!

Бизнесът ми е следният - Имам семейна къща. Предлагам апартаменти под наем в Пловдив. Вижте сайта ми - MILCHEVI.COM. Трудно ми е да си намеря наематели поради 2 причини.

1. Не искам да комуникирам с агенции за отдаване на имати под наем, защото ме изнерваят.
2. Търся само чужденци от западна Европа, защото само те могат да си позволят нашите цени.

Та въпроса ми е следния.
Може ли да ми помогнете като ми дадете идеи как да си намеря наематели и от къде.
Ще съм Ви много благодарен.
И ако на някой идеята ми помогне в моя бизнес, ще му се отплатя. Било то с пари или каквото иска.
 
От: Как да си намеря наематели?

ами в контекста на форума бих препоръчал да се опиташ да класираш сайта си по-добре за английската аудитория

би могъл да наемеш някого да свърши тази работа или да се опиташ да го направиш сам, четейки форума - много хора биха дали съвети безплатно

явно някой друг ти е правил сайта - добра работа по отношение на дизайна (само малко ме дразни че тази музика се всключва при зареждането на всяка страница) добре организиран за посетителя

тези, които са правили сеото обаче <a href="http://www.ideabg.com/en/all.html?newsid=144" target="_blank">
HTML:
http://www.ideabg.com/en/all.html?newsid=144
нещо не ме мятат във възторг. бегъл поглед на беклинковете на сайта показва обикновен субмит по директории - мисля, че това е насоката, в която трябва да работите: популяризация на сайта

на първо време виж ключовите фрази и статистиката на сайта си, от там нататък е важно да се определи по какви кл фрази трябва да се класира сайта. фирмата, която е правила СЕО първия път би трябвало да има някакъв отчет за дейността си

въпросът е доста обширен за да го развия в един пост но в резюме ако тук някой може да ти помогне да намериш наематели начинът е сео на сайта ако те интересува - добре дошъл във форума

ако имаш конкретни въпроси може ги пуснеш тук или на лс
 
Последно редактирано:
От: Как да си намеря наематели?

newebie
Това за популяризация на сайта съм напълно съгласен, но сайта ни е популяризиран достатъчно според мен.
Защото с каквито и ключови думи да търся в интернет за моят дейност, почти винаги сайта ми излиза на първа старница, даже и на първо място.
Така че мисля, чи нещо в сайта ни не е обяснено добре точно какво придлагаме и за това не ни търсят.

По точно въпросът ми в темата беше, как да се добера до хора който търсят апартаменти.
Или ако знаеш как да намеря e-mail адресите на някои чуждестранни фирми в Пловдив. Те сигурно ще търсят апартаменти кадето да живеят техните служители.

Например:
Сега всички апратаминти са ни заети от една фирма - управителите й жинеят при нас.
 
От: Как да си намеря наематели?

Прочитайки Вешето запитване, разбирам за възникналият въпрос за намиране на наематели.
В случая мога да помогна със следното:

1. Таргетиране, откриване и задържане на постоянен поток от:
-нови наематели
-постоянни наематели (над 6 месеца)
-лоялни наематели (2-ра и повече резервации)
2. Проектиране и извършване на резултатни рекламни кампании с минимален бюджет
3. Контакти и комуникация с български, европейски и американски агенции
4. Цялостно развитие на бизнеса за краткосрочен или дългосрочен период

При предизвикан интерес от Ваша страна, моля свържете се с мен на skype: dark6devil
или
Телефон: 089 89 3 77 10
За да се уговорим за среща и да обсъдим нещата

ПС: Проектът Ви е страхотен!
Успех!!!
 
От: Как да си намеря наематели?

Аз мога да ти пусна една Златна обява за къщата в Английската версия на портала bulgarian-offers.com. Колеги сме от форума и ще ти я сложа без пари за известно време. Ако вземеш та намериш клиенти през нашия сайт, можеш да почерпиш.
 
От: Как да си намеря наематели?

Еми, пусни моля.
Текст и снимки можеш да вземеш от сайта.
Ще съм ти много благодарен, ако ги направеш.
 
От: Как да си намеря наематели?

Здравей,
Както казаха по-горе , опитай се да класираш сайта си в google ,откъм английска аудитория.
Може да пуснеш и реклама в чуждестранни сайтове.
Забележки по сайта:
Махни този звук , много е драснещ евентуално може да изгони потребителите.
Макар и скромни идеи ,надявам се да съм помогнал по някакъв начин :)
 

Горе