Как да си напиша кода за rar файл за download

Radostin

New Member
Как да си напиша кода за rar файл?
Направих както за pdf файл ipview.hit.bg но файла не може да се тегли и като се отвори страницата излизат "гарги".
Как се прави като се кликне на линка да започне download на файл под rar или zip.:(
 
От: Как да си напиша кода за rar файл за download

Или просто десен бутон - сейв таргет ас - и си го записваш.
 
От: Как да си напиша кода за rar файл за download

Мерси много , стана идеално :dСайта ми взе да има "приличен" вид.
 
От: Как да си напиша кода за rar файл за download

дали ще прочета още 3572 теми - Как да си напиша кода за...rar, zip, doc, exl, txt, acrobat-i и junglior-i :lol:
 
От: Как да си напиша кода за rar файл за download

Ами може да има и други теми подобни теми :),от както започна да се разширява сайта ми все нови неща изникват.
 
От: От: Как да си напиша кода за rar файл за download

Ами може да има и други теми подобни теми :),от както започна да се разширява сайта ми все нови неща изникват.

ама не отваряй нова тема за всичко ....направи си тема: Имам въпроси .... , пък си задавай и 50 въпроса :wink:

Успех
 
От: Как да си напиша кода за rar файл за download

Следващия ми въпрос е следния:имам идея да сложа видео клип от "youtube" в сайта,по какъв начин става?.:(
Другото е ако имам мои клипове,как да ги направя като в youtube.
 
Последно редактирано:
От: Как да си напиша кода за rar файл за download

1. Като гледаш клипа има един код <embed..... него код слагаш в сайта ти
2. Качваш си клипа в ютубе и слагаш кода като от 1.
 
От: Как да си напиша кода за rar файл за download

Де да имаше такива места в нашо време където да питаш за готов отговор и да не ти се налага да четеш с часове текст на английски и накрая да разбереш, че не знаеш езика :)
 
От: Как да си напиша кода за rar файл за download

:DМного благодаря,да прави сте,няма такива места в интернет,както е тука във форума.Просто всеки така да се каже си "пази хляба","колко ли безсънни нощи ....и здраве !" коства на webmaster-ите докато се развият максимално.

Добре се получи :) avi7.hit.bg/9843/index.html
 
Последно редактирано:

Горе