Как да си направя печеливш сайт?

и аз това се питам, а тея гадове не ми казват :)
Трябва първо да се освои ЗЕН.:)
Добре дошъл и приятен престой тук. Както вече спемена coolice, трябва да прочетеш някоя друга тема за да можеме повечето тук да отговорят на конкретно зададени въпроса. Сайт се прави лесно, както и блог - въпроса е каква е идеята, концепцията, метода за монитеризиране - и бъдеще развитие. Без идеята, не става. А тя е изцяло бейсик на бизнеса.

Успехи и Много късмет. :)
 
аз също сам нов тук :wink: кажете по конкретно как се започва в смисал някаква лесна програма за правене на сайта или нещо такова абе с 2 думи : как да започна ? нищо не разбирам ... :mad: помагайте плс :)
 
Печеливши са сайтовете, които предоставят интересна информация на своите читатели.
Помисли от какво разбираш ти, какво те вълнува и започни сайт на тази тема.
Техническото изпълнение е много по-елементарно от самата ИДЕЯ ;)
 
1. Напиши списък от 10 неща, които ти харесват
2. Сега избери това нещо от 10-те, което най-много те кефи (или намери начин да комбинираш 2 от нещата... примери: секс и музика, пиене и жени, ядене и пиене, пари и наркотици)
3. След като си избрал идеята - веднага регистрирай блог (безплатно е и ще ти пречупи страха от това да "създаваш") ще видиш че няма нищо сложно
4. Пиши статии и слагай материали
5. Чети форума редовно и бъди активен участник
6. До дни ще ти дойде и идеята - грабни я докато е топла и действай
7. Редовно прибирай паричките от сайта и част от тях задължително реинвестирай
8. Купи си яхта
 
1. Напиши списък от 10 неща, които ти харесват
2. Сега избери това нещо от 10-те, което най-много те кефи (или намери начин да комбинираш 2 от нещата... примери: секс и музика, пиене и жени, ядене и пиене, пари и наркотици)
3. След като си избрал идеята - веднага регистрирай блог (безплатно е и ще ти пречупи страха от това да "създаваш") ще видиш че няма нищо сложно
4. Пиши статии и слагай материали
5. Чети форума редовно и бъди активен участник
6. До дни ще ти дойде и идеята - грабни я докато е топла и действай
7. Редовно прибирай паричките от сайта и част от тях задължително реинвестирай
8. Купи си яхта

Все е едно Доналд Тръмп ми го каза, но е така, добре си го подредил :)
 
по точка 6. До дни ще ти дойде и идеята - грабни я докато е топла и действай

не съм напълно съгласен
-някой идеи им трябва време да узреят като виното
,макар гениалните идеи идват сами при теб, колкото и да ги търсиш не можеш ги намери
 
макар гениалните идеи идват сами при теб, колкото и да ги търсиш не можеш ги намери

Не Solay, гениалните идеи не идват сами при теб, нито можеш да ги търсиш.
Те минават покрай теб преди да си се усетил, и единственото което можеш да направиш е да се научиш да ги виждаш!

И да, наистина "някой идеи им трябва време да узреят като виното", но не трябва да ги чакаме прекалено за да не станат на оцет ;)
 
Здравейте! Искам да си направя сайт но не знам как :( Помогнете :)

Не знаеш как да си направиш сайт или не знаеш как да го направиш печеливш?
Дай малко повече инфо какво можеш и знаеш и от какво се интересуваш. На каква тематика да е сайта ти и тн. То с такива общи въпроси, ще получиш само общи отговори, които няма да ти свършат голяма работа.
 
Не знаеш как да си направиш сайт или не знаеш как да го направиш печеливш?
Дай малко повече инфо какво можеш и знаеш и от какво се интересуваш. На каква тематика да е сайта ти и тн. То с такива общи въпроси, ще получиш само общи отговори, които няма да ти свършат голяма работа.

Не знам как се прави сайт... Иначе имам идея за сайта но въпроса е че нямам представа как се прави...:(
 
ми ако смяташ че идеята си струва си плащаш да ти направят сайта и почваш да работиш върху самия проект и чакаш печалбата
 
ползваш някакъв цмс за основа и от там нататък през графичния интерфеис добавяш съсържание ако трябва да има специфични функции ти трябва програмист или фрилансър които разбира от програмиране ......



иначе с фирмата е най лесният вариянт но ще е най скъпо
 
От: Как да си направя печеливш сайт?

Здравейте отскоро съм в този форум , имам една идея за сайт(все още не съм го направил), но понеже не съм правил такова нещо досега и незнам как да го направя печеливш, и затова имам нужда от малко помощ. Та..
Идеята ми е за сайт за татоировки, пиерсинг и боди арт.(това ми е много любима тема, пък адски много хора се интересуват от татоси). Мислех си дори да го рекламирам в замунда(със сигурност щеше да се докарат доста посетители), но като видях какви са цените ..... и се отказах (нямам толкова пари) :)
Та молабата ми е , какво бихте ме посаветвали вие, струва ли си идеята според вас и как бих могъл да го направя печеливш(което е важно )

Предварително благодаря
 

Горе