Как да си оправя индекас

fena01

Active Member
http://www.flash-bg.eu/ това е сатита вижте темата системат е воредпресс другите страници и категори и тн поазбрах как става номера но тази 1 вата немога да я редактирам.Ако някои знае от каде ства (от админ панела нестава) моля да ми помогне
 
ко речи?
 
От: Как да си оправя индекас

Напиши новина сложи нещо да видим как е направена темата 2-3 линка да се ориентирам. От дясно трябва ли да има меню или от ляво. Напиши новина Здравей свят (например).
Уордпрес не е много подходящ за Гейминг сайт пробвал ли си Джумла мисля че той има едни плугини за сървъри ала бала игри тийн работи . Запознанства, групи социална мрежа да си водите Геймърски дискусии.
 
1. Не спамя, не разбрах какво си се опитал да напишеш.
2. Точно ти няма да ми кажеш какво да правя и какво не.
 
От: Re: Как да си оправя индекас

като за начало недеи спамиш,а след това как да сложа нещо на индеха,как да пусна теми,клипове и тн.

наспами та гадния спамер а? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
От: Как да си оправя индекас

Напиши новина сложи нещо да видим как е направена темата 2-3 линка да се ориентирам. От дясно трябва ли да има меню или от ляво. Напиши новина Здравей свят (например).
Уордпрес не е много подходящ за Гейминг сайт пробвал ли си Джумла мисля че той има едни плугини за сървъри ала бала игри тийн работи . Запознанства, групи социална мрежа да си водите Геймърски дискусии.
да зная,но пидеята ми е да има стати,как какво кое защо свъзарно с игрите,няма да има гаме сервери.А ако знаеш някоя хубава тема подходяща за това за джумла може да ми я предложиш.
 
От: Как да си оправя индекас

За темите има Гугъл незнам теми за ЦС, а в джумла можеш да пускаш колкото си искаш новини и статии.
 
Последно редактирано:

Горе