Как да скрия Thunderbird?!

kostianev

Member
Напоследък Outlook ми прави проблеми и преди часове си свалих Thunderbird. Има ли опция, която да крие софтуера доло в Task иконите, тъй като е неприятно да го държа постоянно отворен?
 
От: Как да скрия Thunderbird?!

Ако не ти трябва постоянно отворен, най-лесния начин да го скриеш е десен бутон и Exit.

Немога да разбера, като натисна дясното копче и Ексит, съответно програмата ми се затваря и не получавам емайл директно на десктопа, а трябва да я стартирам отново и отново, за да чеква.

При вторият случай с TB Try, свалих го и той мисля, че върши същата работа. Просто когато му задам да затвори програмата, той наистина я затваря, но не е в Тry, директно се прекъсва и после пак я стартира наново..
 
Re: От: Как да скрия Thunderbird?!

Немога да разбера, като натисна дясното копче и Ексит, съответно програмата ми се затваря и не получавам емайл директно на десктопа, а трябва да я стартирам отново и отново, за да чеква.

При вторият случай с TB Try, свалих го и той мисля, че върши същата работа. Просто когато му задам да затвори програмата, той наистина я затваря, но не е в Тry, директно се прекъсва и после пак я стартира наново..

Не трябва да я затваряш, а да я минимизираш.
 
От: Как да скрия Thunderbird?!

Да, имаше една отметка при настройките, която бях забравил да сложа. Вече всичко е наред и благодаря на всички, които се включихте.
 

Горе