Как да следя позицията си по нови ключови думи

seven

New Member
Здравейте,

Опитвам се да стигна първа страница в гугъл с няколко нови ключови думи (английски). Публикувал съм едва няколко статии свързани с тези ключови думи и предполагам съм много назад в резулататите в момента, обаче не знам на коя позиция точно. Има ли опция/инструмент, в който като напиша определена ключова дума, да ми показва на коя позиция по тази ключова дума в гугъл съм в момента и с която да следя всеки ден дали дава резултат моята стратегия и дали се изкачвам в резултатите?

Имам гугъл аналитикс и уебмастер туулс инсталирани, в случай че те имат такава опция.

Благодаря предварително.
 
От: Как да следя позицията си по нови ключови думи

Free Monitor for Google

Има и платен с повече екстри.

Благодаря но това не ми върши работа. Пробвах го - като въведа ключовата дума и ми показва просто подредени позициите на всички сайтове по тази ключова дума. Със същия успех мога просто да напиша думата в гугъл и да скролвам из страниците докато намеря къде съм аз :)

Най-просто казано, това което ми трябва е, като напиша ключовата дума и да ми показва - mysite.com with keyword1 = currently on 54th position in Google.
 
От: Как да следя позицията си по нови ключови думи

Ми нали точно това прави програмата. Избираш си до коя позиция да следи, помни ти последната позиция и тн.
 
От: Как да следя позицията си по нови ключови думи

Благодаря но това не ми върши работа. Пробвах го - като въведа ключовата дума и ми показва просто подредени позициите на всички сайтове по тази ключова дума. Със същия успех мога просто да напиша думата в гугъл и да скролвам из страниците докато намеря къде съм аз :)

Най-просто казано, това което ми трябва е, като напиша ключовата дума и да ми показва - mysite.com with keyword1 = currently on 54th position in Google.

Ми това прави същото. Какво ти пречи да напишеш повече думи и да ги пуснеш заедно? Ще скролваш ли за 10 думи?
 
От: Как да следя позицията си по нови ключови думи

Благодаря но това не ми върши работа. Пробвах го - като въведа ключовата дума и ми показва просто подредени позициите на всички сайтове по тази ключова дума. Със същия успех мога просто да напиша думата в гугъл и да скролвам из страниците докато намеря къде съм аз :)

Най-просто казано, това което ми трябва е, като напиша ключовата дума и да ми показва - mysite.com with keyword1 = currently on 54th position in Google.
Free monitor точно това прави. Иначе има и други като serpfox, rank tracker, rank cheker.
 
От: Как да следя позицията си по нови ключови думи

Благодаря но това не ми върши работа. Пробвах го - като въведа ключовата дума и ми показва просто подредени позициите на всички сайтове по тази ключова дума. Със същия успех мога просто да напиша думата в гугъл и да скролвам из страниците докато намеря къде съм аз :)

Най-просто казано, това което ми трябва е, като напиша ключовата дума и да ми показва - mysite.com with keyword1 = currently on 54th position in Google.

Взимам си думите назад. Настроих я програмката и сега всичко е ОК. Точно това ми трябваше, простете тъпотията ми :)
 
От: Как да следя позицията си по нови ключови думи

SEO SERP също върши работа. Той е за хром. и ти показва номера на позицията. :)
 
От: Как да следя позицията си по нови ключови думи

Абе и аз ползвам всички, които изброихте, но съм най-доволен от Traffic Travis Безплатна е и е 100 пъти по-добра от free monitor, а и щом е англоезичен сайта, няма да е зле да следиш позициите и в bing. тествай, няма да съжаляваш ;)
 

Горе