Как да сложа брояч?

fitness

New Member
Искам да сложа брояч , но не знак как :wink: дадоха ми някакъв хтмл текст който трябва май да сложа и не знам каде.
 
Да и аз съм фен тези тва каунтера, даже статкаунтера по ме кефи, но всичко е въпрос на вкус, добави го като нов елемнт и избираш html/java script :)
 
Влизаш в оформление -> Редактиране на HTML кода и точно преди </body> на пред последния ред слагаш кода който са ти дали

пак нестава , пише ми само някви ????????????????????? ?????????????????????????? много се изнервям...! :twisted:
 
пак нестава , пише ми само някви ????????????????????? ?????????????????????????? много се изнервям...! :twisted:

Като влезеш в оформление -> Редактиране на HTML кода цъкни Разгъване на шаблоните на притурки и след това вече сложи кода най-отдолу непосредствено преди </body> ... Това е за Google analytics
 
"Съжаляваме, но не можем да изпълним заявката ви " ето това ми изписа когато го направих ...
 
Е , никой ли няма да помогне ? Все пак ако някой иска само да кажа че искам от тухо да си сложа брояч ;)
 
От: Как да сложа брояч?

Едно въпросче от мен - като си сложих скрипта на брояча от гугъл точно така, както се каза по-горе, трябва ли на страницата да се появи някакъв елемент, който да показва, че в сайта има брояч (както е при тухо и bgcounter с техните изображения на дъното на страницата), защото на мен не ми излиза нищо такова? :rolleyes:
 
От: Как да сложа брояч?

ОК, мерси много - успокоих се:)! Утре ще си скивам статистиката.
 
От: Как да сложа брояч?

не че се заяждам но щом брояч не можете да си сложите... най лесно е за блогспот добавяте един widget HTML слагате кода и готово
 
От: Как да сложа брояч?

При мен не върви adsense ако не е в widget така, че и с брояча може да е така.
Отиваш на Оформление, след това Елементи на страницата -> Добавяне на нов елемент -> HTML/Java Script -> Paste кода -> Запаметяване.
 
Последно редактирано:

Горе