Как да сложа да вали сняг?

От: Как да сложа да вали сняг?

Повечето такива снегове не са хубави, аз преди време доста бях търсил и бях намерил един, но не помня къде. Иначе повечето валят само на дадената част от екрана и като скролваш надолу го няма, а онзи даже се натрупваше и беше доста добър. Имат един недостатък тези снегове, бях забелязал че ми товарят процесора на компютъра.
 
От: Как да сложа да вали сняг?

Пробвай ето това. Ако имаш затруднения - питай. Само не ме викай да рина после снега! :lol:

<script type="text/javascript"
src="http://files.main.bloggerstop.net/uploads/3/0/2/5/3025338/snowstorm.js" />
<!-- now, we'll customize the snowStorm object -->
<script type="text/javascript">
snowStorm.snowColor = '#99ccff'; // blue-ish snow!?
snowStorm.flakesMaxActive = 96; // show more snow on screen at once
snowStorm.useTwinkleEffect = true;
// let the snow flicker in and out of view
</script>
 
От: Как да сложа да вали сняг?

Пробвай ето това. Ако имаш затруднения - питай. Само не ме викай да рина после снега! :lol:

<script type="text/javascript"
src="http://files.main.bloggerstop.net/uploads/3/0/2/5/3025338/snowstorm.js" />
<!-- now, we'll customize the snowStorm object -->
<script type="text/javascript">
snowStorm.snowColor = '#99ccff'; // blue-ish snow!?
snowStorm.flakesMaxActive = 96; // show more snow on screen at once
snowStorm.useTwinkleEffect = true;
// let the snow flicker in and out of view
</script>

Мерси, стана!
 
Последно редактирано:
От: Как да сложа да вали сняг?

Виж какво става с тези снегове - процесора ми скача на 60% като отворя блога ти :)
 
От: Как да сложа да вали сняг?

Стига с тези снежинки. Слагайте лога с коледни елементи, много по0хубав ефект има и не цикли сайта, ако сте му сложили нещо тежко, като джава.

Аз лично слагам лога, който са си за сайтовете, но имат празнични настроения. Може и леко хедъра да се пипен, ако искате наистина силен коледно-новогодишен ефект. :)
 
От: Как да сложа да вали сняг?

Стига с тези снежинки. Слагайте лога с коледни елементи, много по0хубав ефект има и не цикли сайта, ако сте му сложили нещо тежко, като джава.

Аз лично слагам лога, който са си за сайтовете, но имат празнични настроения. Може и леко хедъра да се пипен, ако искате наистина силен коледно-новогодишен ефект. :)

Добре, благодаря много, ще Ви послушам и ще махна снега и ще сложа коленди окрашения по header-а.
 

Горе