Предлагам: Как да станете автор в сайта Dietyc.com?

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
Здравейте! До края на месец март всеки потребител на "Предприемач", може да закупи едногодишен абонамент, с който ще получи права да публикува статии в сайта dietyc.com на теми: диети, здраве, мотивация, тренировки, здравословно хранене, организация на спортни събития и т.н. Сайта върви на wordpress и ще ви направя акаунт, с който да публикувате статиите си.

За кои хора ще бъде полезно да публикуват статии в сайта?​

1. Хора, които работят в областта на диетиката и здравословното хранене - диетолози, нутриционисти и тн.
2. Лични треньори и персонални инструктури - ако провеждате тренировки и търсите къде да качите портфолиото си, а заедно с това съвети, които да ви направят по-търсен и популярен във вашата сфера. Пишете!
3. Магазини - за хранителни добавки и витамини, за спортни стоки, облекло и оборудване.
4. Оптимизатори и маркетингови експерти - вие си знаете (темите, на които можете да публикувате са посочени по - горе).

Какво ще ви струва?​

Цената за 365 дни абонамен е 20 лв., или казано по друг начин малко по-малко от 0.06 лв. на ден.

Защо да го правите?​

1. В момента сайта има около 200 посецения дневно от Google основно по темите диети, хранителен режим и подобни:

1613065765822.png

2. Статиите, които публикувате и са интересни ще бъдат споделяни и в социалните мрежи в няколко страници (това е евентуален бонус, не обещание)
3. В сайта има над 150 уникални статии (които скоро ще донесат още трафик и популярност)
4. Полезното съдържание ще нараства ежедневно, независимо от това, коло души ще закупят абонамент.
5. Хората, с които съм работил знаят, че проекта ще расте още дълги години.

Допълнителни условия към статиите, които ще можете да публикувате 7 над 300 думи, уникално съдържание, изображение с уредени авторски права. Хубаво е да бъдат написани грамотно. Статии на теми различни от описаните ще бъдат премахвани. Статии на теми стероиди, мъжко здраве и е?++екция, не се приемат. При интерес към офертата, има вероятност да продължа да приемам абонамент за автори и след края на месец март, но гарантирам, че цената няма да бъде тази.

Въпросите задавайте в темата, за да могат повече хора да се ориентират. Ако желаете абонамент ми изпратете, имейла си на лично съобщение.

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
Благодаря на всички за проявения интерес. Има интересни предложения за статии и бизнес от хора, които искат да публикуват. Няма проблеми стига да успеете да свържете статиите с тематиката на сайта.

tekstmag

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте, stoineff,

Бих станал автор на текстовете в сайта Ви (съдържанието извън статиите). Виждам много възможности. Като се започне от ..., и се стигне до ... (Питайте ме, ако искате, какво има на мястото на точките. Няма да Ви искам нищо. Може само едно кафе. Диетично - без захар).

Но, сигурно още не му е дошло времето. Успех с dietyc.com.

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
Здравейте, stoineff,

Бих станал автор на текстовете в сайта Ви (съдържанието извън статиите). Виждам много възможности. Като се започне от ..., и се стигне до ... (Питайте ме, ако искате, какво има на мястото на точките. Няма да Ви искам нищо. Може само едно кафе. Диетично - без захар).

Но, сигурно още не му е дошло времето. Успех с dietyc.com.
Благодаря, за предложението. Тази година стратегията е да натрупаме съдържание, което да е полезно и да съберем аудиторията, която ще има нужда от това съдържание. Относно кафето съм готов да почерпя, но сте прав, че сайта все още има нужда от конкретика. Като всеки проект и този има доста трески за изглаждане и въпроси за уреждане... Първо офлайн...

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
Сайта, очаквано започва да расте с по -бързи темпове. Остават няколко дни до края на март, в които можете да си закупите абонамент на цена и условия, които съм отбелязал в първия пост. Една още малко данни от днес:

1615196193284.png
1615196501299.png

stoineff

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
60   0   0
Сайтът вече удвои трафика от органично търсене. Това е добрата новина. Лошата е, че ако не успеете по някаква причина да се възползвате от офертата, след 15 дни само публикуването публикуването на две статии ще ви = на абонамента. А в началото на май ще бъде още по-скъпо.

Горе