Как е подобре да се кръсти Домейна с тире или без

От: Как е подобре да се кръсти Домейна с тире или без

Не си прав, дал си един пример при който си го разчита.
Аз мога да ти дам 5 примера, при които не ги разпознава/удебелява, като са сляти.

Щото им е слабо СЕО-то.

bgkulinar най добре го е казал. А аз да се повторя - Домейн СЕО не прави!
Абе просто се опитайте да гледате през очите на Google! Ако купите pizza.com и го разработите, инвестирате в СЕО, много ясно че домейн името ще има значение. Но това не значи че примерно fratelli.com (Фратели примерно е името на пицарията ви) не може да излезе пред pizza.com по търсения на "pizza"!
Все едно да се надяваме че България ще бие Германия по икономически ръст, защото примерно в Монтана има един дето много ги разбира.
За да станат работите си съсредоточете усилията в насоки които имат най голямо значение за Google. Домейна ви е най малката грижа.
Като ни е топло лятото си пускаме климатика нали? Не зе заминаваме с ветрило.

alexer, замисли се с горепосочения ми пример дали fratelli.com би се класирал по rat ? fratelli
Има го в името, но го няма къде? В съдържанието може би а?
 
От: Как е подобре да се кръсти Домейна с тире или без

наравно да :)
 
От: Как е подобре да се кръсти Домейна с тире или без

да но ако имам сайт кравесирене.бг и аз искам потребителите да ме намират като търсят краве сирене името краевсирене.бг или краве-сирене.бг
ми давамного по голям шанс да съм на челни места при търсене
мен ме интересува една определена дума която пти търсене да изкарва моя сайт
затова ми е важно и за сео и за мео името ми да е кравесирене - при положение че конкуренцията е купила кравесирене
за мен остава краве-сирене :)
 
От: Как е подобре да се кръсти Домейна с тире или без

В пъти какво ще рече този с тирето понеже никой го неиска се продава на една трета от цената само и само да го изгубиме хептен, а тоя без понеже е готин и се е намерил шаран да го иска го продаваме дубъл и така единият е 6 пъти по скъп от другия :)
Представи си, че имаш два домейна, неразработени, купени по едно и също време единият е mypizza.com, а другия my-pizza.com (думите може и да са по-конкурентни). Този без тирето ще можеш да ги продадеш десеторно по-скъпо от другия. За този с тирето може и купувач да не се намери.
 
От: Как е подобре да се кръсти Домейна с тире или без

Представи си, че имаш два домейна, неразработени, купени по едно и също време единият е mypizza.com, а другия my-pizza.com (думите може и да са по-конкурентни). Този без тирето ще можеш да ги продадеш десеторно по-скъпо от другия. За този без тирето може и купувач да не се намери.
Не, че не го вярвам, защото доста хора вече го казват, но какви факти има в подкрепа на това?
 
От: Как е подобре да се кръсти Домейна с тире или без

Не, че не го вярвам, защото доста хора вече го казват, но какви факти има в подкрепа на това?
Виж в аукционите на годеди кои домейни вървят по-скъпо, също така разгледай седо, неймдрайв и т.н. В 99% от случаите, тези сайтове имат опция за изключване на тире или цифри от името, а не обратното.
 

Горе