Как е по-добре? Въпрос за много поддомейни.

Здравейте,
Преработих си .htacess файла и сега когато отворя blqblq.saita.com ми отваря празна страница на която ехвам под домейна - в случая това е blqblq.

Целта ми е да изкарва Wordpress Page който ще вади инфо съдържащо се в даден php файл, но... Първо искам да питам как може да стане това ? и второ дали това е удачен вариант?
 
От: Как е по-добре? Въпрос за много поддомейни.

Може би никой не е можал да разбере какво искам, затова ще ви попитам друг въпрос.
Има ли начин като отвориш какъвто и да е суб-домейн на сайта да ти отваря даден Page,но в адрес бара да си седи blqblq.saita.com примерно.
 
От: Как е по-добре? Въпрос за много поддомейни.

Да има начин, вика му се хтацес
Само дето в момента не ми идва на идея как ще стане хватката с поддомейните и root-а на основния. Ма то тъй ми са спи вече, че откъде да го измисля...
Ако си на впс, в VirtualHosts, вкарай един ServerAlias май беше с wildcard домейн, нещо от сорта на *.domain.com
Нямам си на идея как точно ще стане това, пиша го колкото да го напиша и да дам насоки какво да се търси. Даже пиша без да гледам, щото очите ми вече спят...

Уфф утре пак цял ден код ша пиша, вече ми втръсна! :(
 
От: Как е по-добре? Въпрос за много поддомейни.

в .htacess съм си rewrite и в cpanel-а съм си направил *.domain.com като по този начин съм си пренасочил всеки един домейн към файл test.php.....

Ся се сетих, че може да го пренасоча към някоя страница от wordpress-a... ще пробвам да видя какво ще стане.
 

Горе