Как е?

ppyordanov

New Member
Драсвам бързо една темица, за да видя какво е мнението ви относно зародиша на най-новия ми проект (такъв не бях започвал доста отдавна):

http://xtrafun.info/

Edit: ако се чудите къде е менюто - лъскавите топки.. :)
 
От: Как е?

Кефи ме.Няма ли начин да се сложат буквички на топките,за да е по-ясно?
 
От: Как е?

Драсвам бързо една темица, за да видя какво е мнението ви относно зародиша на най-новия ми проект (такъв не бях започвал доста отдавна):

http://xtrafun.info/

Edit: ако се чудите къде е менюто - лъскавите топки.. :)
Интересно е.Напиши За контакт с главно З. След точката започваш ново изречение.И ако може това За контакт го смъкни на долния ред, за да се забелязва по-добре.
 
От: Как е?

Текстът няма връзка с тематиката на сайта, кодирал съм го отдавна, сега просто направих флаш анимацията.. Това в момента е пълно неглиже, като забележки от типа "след точка се започва ново изр. с главна буква" просто са абсурдни, това е някакъв пълнеж, както вече обясних.. :)
 
От: Как е?

Щях за малко да напусна сайта преди да открия, че истината е в топките.:mrgreen:
 
От: Как е?

Текстът няма връзка с тематиката на сайта, кодирал съм го отдавна, сега просто направих флаш анимацията.. Това в момента е пълно неглиже, като забележки от типа "след точка се започва ново изр. с главна буква" просто са абсурдни, това е някакъв пълнеж, както вече обясних.. :)
Аха, забрави, че съм го написал толкова абсурдно.Помислих, че е окончателен вариант и е грешка човешка.
 
От: Как е?

Пуснах брада докато видя менюто. Довърши го това, като не караш посетителя да чака и гадае с помощта на разни кристални топки. Пукнатината до логото не виждам за какво е, както и обецата отдолу.
Давай напред да видим какво ще се получи ;)
 
От: Как е?

Драсвам бързо една темица, за да видя какво е мнението ви относно зародиша на най-новия ми проект (такъв не бях започвал доста отдавна):

http://xtrafun.info/

Edit: ако се чудите къде е менюто - лъскавите топки.. :)

Истинските потребители няма да се чудят къде е менюто, а ще затворят сайта - бъди сигурен. :)
 
От: От: Как е?

Истинските потребители няма да се чудят къде е менюто, а ще затворят сайта - бъди сигурен. :)

Spoks, сигурен съм.. това е пълна "заготовка".. :) сайтът е в процес на изграждане и това е съвсем началната фаза, като има доста промени оттогава; постнах го само за коментар като идея. :)

бтв, как видя менюто, без да знаеш името на флаш файла (за да го въведеш евентуално след домейновото наименование например), при положение че в момента единственото текстово съдържание на индекса е "Coming Soon"; предполагам си разгледал страницата преди около седмица?
 
От: Как е?

За какви топки става дума? Аз не виждам такива.. ина браво по-добър дизайн не бях виждал
 
От: Как е?

За какви топки става дума? Аз не виждам такива.. ина браво по-добър дизайн не бях виждал

Ще ги видиш когато сайтът бъде завършен, ако разбира се все още проявяваш интерес към него. :)
 
От: От: От: Как е?

Spoks, сигурен съм.. това е пълна "заготовка".. :) сайтът е в процес на изграждане и това е съвсем началната фаза, като има доста промени оттогава; постнах го само за коментар като идея. :)

бтв, как видя менюто, без да знаеш името на флаш файла (за да го въведеш евентуално след домейновото наименование например), при положение че в момента единственото текстово съдържание на индекса е "Coming Soon"; предполагам си разгледал страницата преди около седмица?

Нищо лично, ама безплатни консултации не давам ;-) Надявам, се че си ме разбрал какво точно исках да ти кажа в предишния пост и ще ти помогне поне мъничко да организираш един по-добър сайт :)
 
От: Как е?

Интересен е но споре мен е много зелеикав в началната страница
изсветли малко буквите за да се отличават
 

Горе