Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

@gartar прав си, всеки си има възгледи и разбирания.
Успешен ден!

Поздрави, Александър
 
От: От: От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

ако ми покажеш къде съм го твърдял ще ти отговоря
щом го слагаш като отделен вид сео си много незапознат ...
СЕО ако не знаеш означава подобряване на SERP и повече посетители, това което ти си дал е етап от СЕО, но в никакъв случай не е вид сео ...
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

за това че съм незапознат - няма да споря, защото не твърдя обратното,

а за другите неща ще кажа че ги знам и ги знаех много добре когато писах поста, но въпреки това продължавам да ги твърдя, а виж сега дали вид или етап то наистина за вид мога да се съглася че не е чат толкова коректно написано, но така или иначе това си много важно

netsurfer и все още не ми показа къде съм го твърдял (то за това се куотира, другото е мнение)
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

Ами за 1 седмица вече като напиша поп-фолк класация сайта ми е на първа страница.Страхотно от онзи ден взеха да влизат ог гоогле посещения много се радвам :)
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

Доста неща разбрах.Благодаря ви !
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

Ами ако Moko наистина ти е дал стимул то аз се присъединявам към него.Не казвам че не е прав, но не се чу най-важното (нарочно или не)- кои са ключовите думи???

То е ясно че то това зависи най-много.

"Направих го на 17 февруари, на 18 го добавих по директории, на 19 и 20 имах доста посещения именно от тия директории, а на 25 вече бях на първа страница от Гугъл и не паднах от там докато..... не направих един много хубав ЪПДТЕЙТ (качих снимки просто!) и сега съм някъде в на майка му ...."
Ами това се е нормално ама не спомена колко е трудна нишата само и най-важното колко мангизи правиш?
За тия ниши дето се правят големите пари, това не важи.

"но това зависи от нишата и каква е конкуренцията"

ако разбереш това, ама както трябва, то половината от seo то си го научил, вярвай ми,

vitko5 големите пари са в лесните ниши

Ти какво предпочиташ да си много добър, да разбираш много или кеш???

"сеото не става за 5-6 дни по един проект може да се работи с години...."
С това на теория се съгласявам, ама аз не бих тръгнал да се занимавам с нещо и да чакам парите след година.Моят съвет е да се правят проекти, от които се очаква големия кеш най-много след 3 месеца, и това е много, и то само ако наистина си струва, аз иначе бих търсил дори по-лесни ниши.


Виж сега... Ако всеки си казваше нишата и ключовите думи... Какво щеше да стане?
Пари не съм видял от онзи блог, вярно че го направих с тая насока, но само седмица-две по-късно разбрах, че е грозно от това да се правят пари...
Блогът е посветен на Васил Левски и точно за това беше пуснат ден преди честването на 135 години от смъртта му... За блог без обновление, 100 посещения на ден са си екстра, нали? Като имаш предвид че ми отне 4-5 часа да го направя, а после нищо повече не съм пипнал...
Ключови думи :
Васил Левски, Апостолът на свободата, Дякона, Vasil Levski

Има сайтове, които са от години и пак не са на първа страница, а аз само за седмица успях да стигна до там...

Големите пари са в лесните ниши - с това не съм много съгласен... Защото в тия лесни ниши има маса народ и така големите пари се разпределят между много хора и след като прочетеш във вестника, че цигарите пак се вдигат и с тия "големи пари" не можеш даже цигарите да си избиеш и се отказваш!

За теб не знам но аз предпочитам да съм добър в нещо, така поне ще съм сигурен че рано или късно ще изкарам някой лев...

Ако се занимаваш с Афф програми, първите продажби могат да дойдат и след 6 месеца, защо да зарязваш? Кой прави бързи пари и бяга? Наркотрафикантите... И накрая не бягат ами ги убиват или отиват в пандела...

И последно (защото съм сигурен че вече много объркахме момчето) :
Много пъти съм чел опита за обяснение на Блинки какво е СЕО... СЕО-то е нищо, или поне нещо, дето трудно се обяснява, защото не могат да се намерят точните думи в българският език, а ако тръгнеш да превеждаш губи всякакъв смисъл! Аз не съм СЕО експерт, аз не разбирам от СЕО, аз НЕ правя СЕО, но това не ми пречи да имам блог на първа страница в Гугъл за двете ключови фрази, които са ми най-важни... Напротив! А това ме стимулира и съвсем скоро ще има брат-близнак, на английски език... Там вече мамата си трака,но съм сигурен че ще вляза поне в топ 100 ;-)

SEO - Search Engine Optimization

Благодаря и лек ден ;]
 
От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

"Пари не съм видял от онзи блог,"

ами ти точно ми отговори

"Големите пари са в лесните ниши - с това не съм много съгласен... Защото в тия лесни ниши има маса народ и така големите пари се разпределят между много хора и след като прочетеш във вестника, че цигарите пак се вдигат и с тия "големи пари" не можеш даже цигарите да си избиеш и се отказваш!"

Ами аз май не мога да се изразя правилно ... ако всички мислят като тебе - нищо подобно

"лесна ниша" е нещо доста по-различно от това което ти ми обясняваш

"За теб не знам но аз предпочитам да съм добър в нещо, така поне ще съм сигурен че рано или късно ще изкарам някой лев... "

Тук вече 100% не си разбрал какво исках да кажа с това
 
От: От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

Само със рисърч ще се ранкнеш ли някъде

Всъщност дори и само с research може да се ранкнеш МНОГО добре... стига да имаш нужното време да направиш читав research. Ако трябва да сме честни SEO-то си е 100% research, останалото както AxCx е хамалска работа за индийците и програмисите. Доста хора май са в голяма грещка, че SEO е къртовски труд...
 
От: От: От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

Всъщност дори и само с research може да се ранкнеш МНОГО добре... стига да имаш нужното време да направиш читав research. Ако трябва да сме честни SEO-то си е 100% research, останалото както AxCx е хамалска работа за индийците и програмисите. Доста хора май са в голяма грещка, че SEO е къртовски труд...
рисърч без on page и съдържание какво ще направиш??
 
От: От: От: От: Как за дни да си вдигна СЕО-ТО?

рисърч без on page и съдържание какво ще направиш??


Това не е работа на SEO-то... on page се прави от програмистите след консултация при SEO, съдържание се пише от content writers.
 

Горе