Как за започнете да копаете Биткойн с помоща на CrypoTab БЕЗПЛАТНО !!!!

Aftermath

New Member
Здравейте ! Ако искате да печелите пари от вкъщи , не губете време регистрирайте се безплатно и за започнете да копаете без да влагате никакви пари !!! Ако имате въпроси може да ми се обърнете ще съдействам с каквото мога :)
Опитайте cryptotabbrowser.com/32983124
 
Последно редактирано от модератор:
тока поне ще избие ли
 
Определено !! Не само от компютъра можеш да го правиш и от телефона става без да изисква някакви параметри !! лично копая и от компа и от телефона така че няма ядове
 
Отделих му 15 минути да проуча. Не копаеш "в облака с облачни ресурси" както го представят. Доста грозен та*ак е, близък до скам.

Всъщност копа XMR (Monero) със свободни ресурси на устройството ти и в бекграунд се обменя за BTC. Буквално са някакви жълти стотинки до като амортизират твоя хардуер и харчат твоя ток. Безплатен обяд няма на този свят.

Т.е. те са просто посредник, който те чарджи за това и прибира процент.

Със същия успех можеш да копаеш XMR директно и да си го обменяш сам за BTC за да спестиш таксите.

А линка, който е дал автора е афф поне да го беше споменал...

Не се хващайте за поредните глупости. ;)
 
Преди време и аз си задавах тези въпроси в момента които ми задавате и те бяха
-ми то ако беше толкова лесно щяха всички да са богато
-колко ток ще харча
-дали си струва
-простотия е и тен подобни
Естествено не може веднага след като се регистрираш на час да печелиш по 5 или по 10 лева не става така!!
Това го знаем всички , но разбира се ако не се започне от някъде няма как да се печели !!
Давам ви пример всеки от нас използва телефона си NON STOP няма значение за какво , еми точно когато сърфирате или правите нещо друго на телефона си ви се покачва MINERSA , тоест пускате си приложението и едновременно като сърфирате , копаете повече !!
Не само това има много други начини да продължавате да копаете още и още
Примерно аз като започнах на ден изкарвах много малко няма и 1 долар , но като навлезете в нещата и разберете колко можете да изкарвате може да го удвоите или утроите .
Много са нещата просто но изисква малко търпение и опит разбира се :)
 
Отделих му 15 минути да проуча. Не копаеш "в облака с облачни ресурси" както го представят. Доста грозен та*ак е, близък до скам.

Всъщност копа XMR (Monero) със свободни ресурси на устройството ти и в бекграунд се обменя за BTC. Буквално са някакви жълти стотинки до като амортизират твоя хардуер и харчат твоя ток. Безплатен обяд няма на този свят.

Т.е. те са просто посредник, който те чарджи за това и прибира процент.

Със същия успех можеш да копаеш XMR директно и да си го обменяш сам за BTC за да спестиш таксите.

А линка, който е дал автора е афф поне да го беше споменал...

Не се хващайте за поредните глупости. ;)
Това е твое мнение ;) добре казано безплатен обяд няма ако не ви се занимава ок няма проблеми всеки си решава сам !
Живея в малък град незнам на колко си но едно хлапе направи 8 милиона са супер малко време може би няколко години
лично за мен е супер малко време е това така че успех в търсенето :)
 
Това е твое мнение ;) добре казано безплатен обяд няма ако не ви се занимава ок няма проблеми всеки си решава сам !
Живея в малък град незнам на колко си но едно хлапе направи 8 милиона са супер малко време може би няколко години
лично за мен е супер малко време е това така че успех в търсенето :)

Това не е мнение. Разгледа ли как работи и какви процеси пуска или само реши да шляпнеш affiliate връзката си?

Не падам от Марс, а се занимавам с тези неща от години и имам не малко пари в крипто. Много такива са ми минали през ръцете знам как да забележа червените флагове.

Както казах който иска да копае с процесора на устройството си по-добре да го прави с XMR или произволен алткойн за да си спести таксите от посредника.
 
Ако е тоя зор да се копае Монеро, то си има софтуер за това, например XMRig. Пускаш го когато искаш, а получените койни ги обменяш в каквото искаш в някой ексчейндж.

Обаче какъв е проблема? Просто не е ефективно да се копае с повечето процесори, дори е на загуба. Ето данни от подобен софтуер, NiceHash, където може да се избере процесор или видеокарта и да се види горе-долу какви долари генерира: https://www.nicehash.com/profitability-calculator/intel-cpu-i5-10600

Другия проблем е, че дори да имаш як процесор, охлаждането му също трябва да е добро ако ще се пуска да работи за продължително време. Това има шанс да е така ако говорим за настолен комп, но ако говорим за лаптоп - категорично не. За телефон не ми се и говори.

Копаенето на Монеро не е предпочитано дори сред любителите на копаенето. Обикновено за да копаят, те сглобяват специален компютър с 6 видеокарти, който разбира се има и процесор, но този процесор е възможно най-евтиния вариант и НЕ се използва да копае. Ако беше ефективно, барабар с видеокартите щяха винаги да купуват и по един як процесор, но това просто не се случва.

Така че този браузър в най-добрия случай е безполезна шашма.
 
нидейти тъй ве, ино момче напраи 8 милиона, па вий, ех вий ...
 
Ако е тоя зор да се копае Монеро, то си има софтуер за това, например XMRig. Пускаш го когато искаш, а получените койни ги обменяш в каквото искаш в някой ексчейндж.

Обаче какъв е проблема? Просто не е ефективно да се копае с повечето процесори, дори е на загуба. Ето данни от подобен софтуер, NiceHash, където може да се избере процесор или видеокарта и да се види горе-долу какви долари генерира: https://www.nicehash.com/profitability-calculator/intel-cpu-i5-10600

Другия проблем е, че дори да имаш як процесор, охлаждането му също трябва да е добро ако ще се пуска да работи за продължително време.

Повечето процесори нямат проблем да въртят на 100% с кофти охлаждане години наред.

В случая охлаждането няма значение, защото копае с iddle ресурсите, уж.

Това има шанс да е така ако говорим за настолен комп, но ако говорим за лаптоп - категорично не. За телефон не ми се и говори.

Копаенето на Монеро не е предпочитано дори сред любителите на копаенето. Обикновено за да копаят, те сглобяват специален компютър с 6 видеокарти,

Що точно 6? Сглобявал съм риг за други хора с 14 видео карти с рейзъри. А какъв е проблема да са 2 или 20 ако шината поддържа 20? ;)

който разбира се има и процесор, но този процесор е възможно най-евтиния вариант и НЕ се използва да копае.

Нямаш проблем да копаеш с GPU и CPU едновременно.

Ако беше ефективно, барабар с видеокартите щяха винаги да купуват и по един як процесор, но това просто не се случва.

Така че този браузър в най-добрия случай е безполезна шашма.

Темите с конспирации ти подхождат повече ;)

Технически си много далеч от реалността, но поне шашмата си схванал. Все е нещо, credit where credit is due. Браво! :D

Ето го моя опит с XMR, буквално стотинки вади. Още си джуркат, но инсталацията има соларни панели и тока им е без пари. Устройствата са различни IOT джаджи и един сървър за Plex, които така или иначе седят пуснати: https://i.ibb.co/ZJ70Tmj/Screen-Shot-2022-03-03-at-16-22-28.png
 
Що точно 6? Сглобявал съм риг за други хора с 14 видео карти с рейзъри. А какъв е проблема да са 2 или 20 ако шината поддържа 20? ;)
Щото е предостатъчно да кажа само 6, повече детайли от това на никой не му трябват. А ако му потрябват - сам ще потърси и ще разбере.

Нямаш проблем да копаеш с GPU и CPU едновременно.
Не съм казвал, че има проблем, а че няма финансова изгода.

Темите с конспирации ти подхождат повече ;)

Технически си много далеч от реалността, но поне шашмата си схванал. Все е нещо, credit where credit is due. Браво! :D
А ти си прекалено банален с твоите безцелни заяждания. Но ок, продължавай да си вярваш, че само от конспирации разбирам.

Ето го моя опит с XMR, буквално стотинки вади. Още си джуркат, но инсталацията има соларни панели и тока им е без пари. Устройствата са различни IOT джаджи и един сървър за Plex, които така или иначе седят пуснати: https://i.ibb.co/ZJ70Tmj/Screen-Shot-2022-03-03-at-16-22-28.png
Голям стремеж имаш да се изхвърляш. За целта на темата няма абсолютно никакво значение на кой си сглобявал ригове, кой познаваш със соларни панели, колко са му излезли тия панели и колко стотинки вади на ден.
 
Как ще копаете Биткойн от тук бре ????
Копайте на село, там поне ще има смисъл
 

Горе