Как линквате във Фейсбук

Akademika

Active Member
Сори за въпроса ако ви дойде много прост ама как линквате във фейсбук. Имам фенстраница примерно и искам като публикувам снимка към нея да си върви едно текстче всеки път: али бали много сме готини харасайте ни да изкъртим всички мивки заедно. Та това харесайте ни или името на страницата искам да са покрити с линк към началото на фенстраницата. Пробвах ама нъцки.Някой знаещ...
 
От: Как линквате във Фейсбук

FB не разрешава външни линкове с променен "тайтъл" Виж, ако линкваш на Драган профила, може след това да му промениш името и на Петкан...
 
От: Как линквате във Фейсбук

Ако имаш примерно страница "Домашна лютеница" и искаш със снимката и текста да се вижда името на страницата, което да е линк, към самата страница просто постави @ пред името - @Домашна лютеница.
 
От: Как линквате във Фейсбук

Не съм сигурен дали те разбрах точно, но не става ли текста да е "Харесайте ни @страницата " и името на страницата става линк?
 
От: Как линквате във Фейсбук

Когато го направиш:
Харесайте ни страницата - @Домашна лютеница

линк към ФБ фен страницата ти ще е само името (Домашна лютеница) и @ няма да се вижда.
 
От: Как линквате във Фейсбук

Ако имаш примерно страница "Домашна лютеница" и искаш със снимката и текста да се вижда името на страницата, което да е линк, към самата страница просто постави @ пред името - @Домашна лютеница.

Супер, този номер с @ не го знаех, благодаря. Имаш реп от мен.
 
От: Как линквате във Фейсбук

Ако имаш примерно страница "Домашна лютеница" и искаш със снимката и текста да се вижда името на страницата, което да е линк, към самата страница просто постави @ пред името - @Домашна лютеница.


Уау - благодаря
 
От: Как линквате във Фейсбук

след @ името или http
 
От: Как линквате във Фейсбук

Той говори за ФБ страница. Външното линкване с тайтъл не е разрешено както вече казах (той автора пита точно за ФБ страница, но аз не съм го разбрал...)
 

Горе