Как максимално да използваме феновете на нашите сайтове чрез фейсбук

redrum

Well-Known Member
Има една опция на фейса, която не е нищо тайно, но масово не се знае от уебмастърите. Това от своя страна води до подценяване силата на фейсбук и начина по който може да се използва за популяризирането на даден сайт. Не искам да и давам подробно описание тук, но пък искам да я споделя с утвърдени потребители на този форум. Затова - ако някой популяризира сайтовете си чрез фейсбук, има над 200 мнения и 7 положителна репутация, може да ми драсне едно ЛС и да му покажа за какво става въпрос :)
 
Последно редактирано:
От: Как максимално да използваме феновете на нашите сайтове чрез фейсбук

Има една опция на фейса, която не е нищо тайно, но масово не се знае от уебмастърите. Това от своя страна води до подценяване силата на фейсбук и начина по който може да се използва за популяризирането на даден сайт. Не искам да и давам подробно описание тук, но пък искам да я споделя с утвърдени потребители на този форум. Затова - ако някой популяризира сайтовете си чрез фейсбук, има над 200 мнения и 7 положителна репутация, може да ми драсне едно ЛС и да му покажа за какво става въпрос :)

Вече имаш 4085 мнения и 408 реп, сподели публично.
 
От: Как максимално да използваме феновете на нашите сайтове чрез фейсбук

Ъпхеро, благодаря за това, че колегите почнаха да ми пращат лични. Обаче мнението ми е отпреди 4 години. От тогава изтече доста вода :)

Май си спомням обаче за какво иде реч - имаше начин да се създават автоматично опънграф страници от урл, което са харесали потребителите. Примерно, караш ги да харесват:

ввв.сайт.ком/алабала и фб автоматично ти прави страница с име алабала. Та, измисляш хитър начин по който хората да ти харесат вътрешната страница на сайта, примерно ако е видео сайт с клипове да харесат клипа, за да го видят. Тия страници бяха много подли, обикновените потребители не можаха да стигант до тях и да ги разгледат, обаче когато поисквах им се появяваха в нюзфийда :-o Та по тоя начин бях успях да се сдобия с огромно количество страници преди години :) От много време обаче, това не съществува.
 
  • Like
Реакции: CTAH

Горе