Как могат да се печелят пари от компютри

arrsena

New Member
Казвайте, ако знаете:
Не само интернет.. Пример: Анимации (реклами) за телевизор, видео обработка и тнт
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Каквото умееш това прави. Ние ще ти помогнем в процеса.
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Казвайте, ако знаете:
Не само интернет.. Пример: Анимации (реклами) за телевизор, видео обработка и тнт
Можеш да използваш компютъра за пишеща машина и да напишеш некой бестселър, примерно :lol:
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Разбери какво ти доставя удоволствие да правиш (може и хоби) и се специализирай в него. ;)
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Харесва ми да се занимавам с анимации, но не мога да рисувам и смятам, че е голям проблем и няма смисъл да следвам висше в тази област..
2-ри въпрос с фотошоп как става да се изкарват пари ? Например с 4D Cinema с анимации, а фотошопа къде се прилага ?
 
Последно редактирано:
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Лого анимация например с camtasia studio sony vegas ?
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Харесва ми да се занимавам с анимации, но не мога да рисувам и смятам, че е голям проблем и няма смисъл да следвам висше в тази област..
2-ри въпрос с фотошоп как става да се изкарват пари ? Например с 4D Cinema с анимации, а фотошопа къде се прилага ?


Няма значение какво харесваш, а какво ти се отдава
То и аз харесвам добрия футбол, но го гледам по телевизора с биричка:)
Тъй както питаш ми са струва, че не си за фотошоп
Виж тези
11 Free Adobe Photoshop Alternatives (Softwares)
5 Best Free GIF Animators to Create Animated GIF
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Не на мен проблема ми е, че не мога да рисувам иначе не го знам, но ще го уча ...
 
може да се научиш как се изграждат сайтове с някоя готова система или може да си направиш сайт за нещо което ти харесва и да се учиш как да си го развиваш... след което да му сложиш реклами (за предпочитане на англииски защото там ако го развиеш се изкарват по добри пари)
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

А за какви лога ставаше на въпрос за анимирани логота ? ? И как да ги продавам да си направя сайт и да си отворя сметка и да се купуват
??
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

А за какви лога ставаше на въпрос за анимирани логота ? ? И как да ги продавам да си направя сайт и да си отворя сметка и да се купуват
??
Значи първо си отговори на въпроса какво искаш да правиш и какво може да се научиш
След това си направи някакъв план за развитие и го следвай
Така както почна не виждам началната стъпка
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Искам да правя каквото и да е анимации, реклами, банери.. само без сайтове.
Не мога нито едно от тези, но се чудя кое да седна да уча от кое мога да изкарам пари и тнт.
Като отпишем анимациите (не мога да рисувам) и сайтовете, просто не знам кво да седна да уча .???
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Искам да правя каквото и да е анимации, реклами, банери.. само без сайтове.
Не мога нито едно от тези, но се чудя кое да седна да уча от кое мога да изкарам пари и тнт.
Като отпишем анимациите (не мога да рисувам) и сайтовете, просто не знам кво да седна да уча .???
Първо, не мисли за парите които би могъл да изкараш, а за това което те влече и ще можеш да минеш по пътя на обучение именно заради влечението
Парите идват след това, като станеш добър в дадената област
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Е добре кажете ми няколко области тогава .. За анимациите - не мога да рисувам, и както казах без сайтове ..
Предложете ми някоя област ..
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Е добре кажете ми няколко области тогава .. За анимациите - не мога да рисувам, и както казах без сайтове ..
Предложете ми някоя област ..

Ти си за тук http://3dbg.com/
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Е това не е ли пак анимации или за autodesk maya и такива не ми ли трябва да рисувам добре ?
И като чета за графични дизайнери на какво например има графичен дизаинер?
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Можеш да моделираш, да създаваш архитектурни визуализации, можеш се занимваш с визуални ефекти, пост продукция и т.н

Седни и реши какво да правиш вместо да мрънкаш.
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

И добре за тия неща не ми ли е нужно да мога да рисувам добре ?
И програмата 3ds max design за какво се използва за анимации или ?
 
Последно редактирано:

Горе