Как могат да се печелят пари от компютри

От: Как могат да се печелят пари от компютри

И добре за тия неща не ми ли е нужно да мога да рисувам добре ?
И програмата 3ds max design за какво се използва за анимации или ?

Аз като не мога да рисувам, що съм имал такъв бизнес замисли се. Няма те държа за ръка провери си сам нещата. С 3ds max можеш да правиш всичко каквото можеш се сетиш в сферата на виз. изкуства
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Еми човек аз от къде да знам какъв бизнес си имал ?
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

След като те влече анимацията - опитай, както ти каза колегата с нещо по - просто. Недей да скачаш веднага във високото ниво. За да можеш да правиш хубава и стилна графика или анимация трябва да си на вътре в графичната среда за разработка и нейната дейност на работа. Научи първо
какво е :
векторна графика
;
Растерна графика.

Научи първо това много добре после почвай да се занимаваш в тази среда. Ако не ти е ясно нещо - питай всеки ще ти помогне.
 
Последно редактирано:
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Искам да правя каквото и да е анимации, реклами, банери.. само без сайтове.
Не мога нито едно от тези, но се чудя кое да седна да уча от кое мога да изкарам пари и тнт.
Като отпишем анимациите (не мога да рисувам) и сайтовете, просто не знам кво да седна да уча .???

Искаш да правиш, но досега не си научил нищо, с което могат да се правят пари.
Ако искаш гаранция за много пари с малко учене - научи се да играеш покер. Но на живо, а не по Мрежата. Или да отглеждаш Мери Джейн.
По-доходно от хазарта и тревата е само военната промишленост.

Ако смяташ да научиш само едно нещо, то бъди сигурен, че едва ли ще спечелиш нещо. Преди да дойдат парите, трябва да си свършил нещо.
Как ще привлечеш клиент, като нямаш стока?
 
  • Like
Реакции: Rock
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Искам да правя каквото и да е анимации, реклами, банери.. само без сайтове.
Не мога нито едно от тези, но се чудя кое да седна да уча от кое мога да изкарам пари и тнт.
Като отпишем анимациите (не мога да рисувам) и сайтовете, просто не знам кво да седна да уча .???

Като те гледам така нямаш въображение, мисъл... . Без тези неща си загубен, не може да твориш, да създаваш. Ще се превърнеш в работник.

Всеки, който работи с изброените от теб продукти и също така в изброените от теб области има въображение. А има ли го - знае какво може да прави, в какво е добър и лесно се научава да работи с инструментите, които ще му са полезни във визуализацията и създаването на неговата идея.
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Искаш да правиш, но досега не си научил нищо, с което могат да се правят пари.
Ако искаш гаранция за много пари с малко учене - научи се да играеш покер. Но на живо, а не по Мрежата. Или да отглеждаш Мери Джейн.
По-доходно от хазарта и тревата е само военната промишленост.

Ако смяташ да научиш само едно нещо, то бъди сигурен, че едва ли ще спечелиш нещо. Преди да дойдат парите, трябва да си свършил нещо.
Как ще привлечеш клиент, като нямаш стока?

Ганджата си е рисково, не мой ще дадеш лош пример :D
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Ганджата си е рисково, не мой ще дадеш лош пример :D

Без риск кяр нема. :wink:

То и автора на темата това иска - да научи нещо, дето със сигурност ще му носи пари.
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Еми човек аз от къде да знам какъв бизнес си имал ?

Ей такъв дето не съм могъл да рисувам, но съм вадил пари от 3д неща :)

Измисли какво те влече и можеш го правиш иначе така до утре ще мрънкаш това или онова сядаш и проверяваш казал съм ти къде какво да правиш ти си!
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Тоя ми говори за покери и разни ... ясно е с какво се занимава.
И НЕ МЕ РАЗБИРАТЕ ПРАВИЛНО... Имам време да уча и не ме мързи, може да е след години никой не е казал,че искам парите сега...........
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Ей такъв дето не съм могъл да рисувам, но съм вадил пари от 3д неща :)

Измисли какво те влече и можеш го правиш иначе така до утре ще мрънкаш това или онова сядаш и проверяваш казал съм ти къде какво да правиш ти си!


Аз също съм ти казал, ако искаш да се занимаваш с триизмерна графика, какво е задължително да знаеш! Примерно почнеш работа при мен (не казвам, че съм работодател). Искам да ми направиш нещо свързано с някоя рисунка. За това ще имаш и срок. Какво ще те чакам да четеш ли? Никой не е стигнал в графичната среда от един банер или колаж. Това и едно 4 годишно дете го може вече. Въпросът е "сериозните неща". Не мисли и че е лесно!
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Тоя ми говори за покери и разни ... ясно е с какво се занимава.
И НЕ МЕ РАЗБИРАТЕ ПРАВИЛНО... Имам време да уча и не ме мързи, може да е след години никой не е казал,че искам парите сега...........

Казал съм ти, какво да четеш. Има и литература за това. Знаеш ли английски?
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Тоя ми говори за покери и разни ... ясно е с какво се занимава.
И НЕ МЕ РАЗБИРАТЕ ПРАВИЛНО... Имам време да уча и не ме мързи, може да е след години никой не е казал,че искам парите сега...........
На 14 и аз мислех, че разбирам света и знам всичко за него. :lol:

Явно родителите ти са в чужбина, защото ти липсват първите седем години.

Съвет номер 1:
Намери клипчета с бат Сали и го чуй как вежливо и учтиво приказва. Затова има уникален бизнес - продава стока, която не е заплатил. И е депутат, член на комисията по образование и наука. А ти кой си?
Съвет номер 2:
За да те разбират правилно хората, си формирай и представи правилно тезата. Стила от първото ти мнение го остави за аверчетата в махалата и скайпа.
Съвет номер 3:
Това, че не те мързи, е най-ценното! Научи нещо, сътвори нещо, оцени го сам, а след това го представи и на други.

NB
Току що ми опонираха, че това, че не те мързи, не било ценно. Донякъде има истина в това. Мързеливия работи с главата си. Не бъркай мързеливия с ленивия!

Весела вечер!
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Аз също съм ти казал, ако искаш да се занимаваш с триизмерна графика, какво е задължително да знаеш! Примерно почнеш работа при мен (не казвам, че съм работодател). Искам да ми направиш нещо свързано с някоя рисунка. За това ще имаш и срок. Какво ще те чакам да четеш ли? Никой не е стигнал в графичната среда от един банер или колаж. Това и едно 4 годишно дете го може вече. Въпросът е "сериозните неща". Не мисли и че е лесно!
Кво си ми казал? Нещо май ме обърка?!
Пределно добре знам какво се изисква - имал съм бизнес за архитектурни визуализации. Най-големите рисунки, ако може така го кажеш е някой завъртяни текстури, но до сега не съм срещал затруднения и винаги съм ги намирал. В по-голяма част от случаите работиш по чертежи - всичко съм моделирал без огранични модели, там вече си трябва сериозни умения. Имам познати работят в най-големите Европейски виз. изк. студия, но не са в дивизиите на художниците - а на моделиерите и то не органичните, арх. виз, и най-вече са в дивизиите на ефективите и пострподукцията. Както знам и за девизиите на синемоушъна в БГ с управителят им сме говорили доста по нещата с 3д-то и великите спецове дето идват с дипломи от вън, а нищо не могат :D
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Кво си ми казал? Нещо май ме обърка?!
Пределно добре знам какво се изисква - имал съм бизнес за архитектурни визуализации. Най-големите рисунки, ако може така го кажеш е някой завъртяни текстури, но до сега не съм срещал затруднения и винаги съм ги намирал. В по-голяма част от случаите работиш по чертежи - всичко съм моделирал без огранични модели, там вече си трябва сериозни умения. Имам познати работят в най-големите Европейски виз. изк. студия, но не са в дивизиите на художниците - а на моделиерите и то не органичните, арх. виз, и най-вече са в дивизиите на ефективите и пострподукцията. Както знам и за девизиите на синемоушъна в БГ с управителят им сме говорили доста по нещата с 3д-то и великите спецове дето идват с дипломи от вън, а нищо не могат :D

:) Не ставаше дума за теб , а за " arrsenа ". Напълно знам за какво ми говориш :) Занимавам сe с графика близо от 4 години :) Имам и проекти, които съм качил във форума и във фейсбук страницата ми Don Savage - Graphics.
 
От: Как могат да се печелят пари от компютри

Ок, браво на теб!
 

Горе