Как мога да накарам хората да се оплакват??

Sammy

Well-Known Member
Ако някой не знаят, аз съм собственика на www.antireklama-bg.com, проблема ми е, че на ден имам 10-20 посетителя, а проблема е, че повечето са дошли да четат и никой не иска да се оплаче... :( Как мога да направя така, че да се оплакват... Махнал съм рекламите, за да не излизат и не знам :oops: СЕО-то на сайта ми е добро..
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

нишата при оплакванията е доста конкурентна - сайтовете, които са се утвърдили, имат доста трафик, но за нов си трябва черен пиар малко.
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

я кажи кои са ми конкурентите, че нещо не ги намирам... ми изглежда ще трябва малко черен пиар...
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

Първото е само за оплаквания от работодатели...а пък второто има едно оплакване... Не мисля, че конкуренцията е проблема..
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

Второто го забрави, просто се сетих, че имахме нещо по план. А освен бгработодател имаше и доста други сериозни ресурси в нишата - ако се не лъжа - далавера.нет и подобни...
Както и да е, на българина му дай да се оплаква, така че начинанието ти е перспективно :)
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

Ами аз знам, че българина има много да се оплаква, но проблема е защо? Май ще го махна този текст, че не носим отговорност за това което пишат :)
П.П. имаш ли скайп?
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

ще ти го метна на лс
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

еми това е че и да се оплакват и да се тръщак и да ревът нищо няма да се промени..
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

Ооо повярвай ми ще помогне, българина като разбере, че някой може да го прецака и веднага се дистанцира от дадената фирма ;)
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

Според мен проблема е че е форум ако беше сайт в който да си постнеш оплакването, а към него форум щеше да бъде друга работа. Така с форум ми се струва някаксе несериозно.
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

Да, това за логото одавна си го мисля само не ми е дошло нищо наум... Аз пък мисля, че със форум е по добре, по подредено, но мога да направя сайт, само не виждам смисал :)
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

смисал или смисъл?
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

Хайде моля ви не ми спамете темата!
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

1. Твоята инициатива е чудесна
2. За да се оплачат хората, трябва да се регистрират във форума (това е една пречка)
3. Трябва повече популяризация
4. Трябва да накараш хората да се регистрират, за да пишат (ако останеш на тази платформа - форум)

Ето моят въпрос - Какво ще получа, като се регистрирам при теб? Аз и така мога да си го чета?!
В случая, по-добре направи форума скрит за гостите, така ще гъдилнеш любопитството им и ще се регват при теб.
За коментарите - трябва добра награда, за да коментират...
Като начало - може да събереш приятели и познати, които да публикуват оплаквания!

Това от мен!
 
От: Как мога да накарам хората да се оплакват??

принципно може да се пише без да се регистрира, дори съм махнал captcha-aта, може би ще го направя скрит за гостите примерно за една седмица, за да видя дали ще има ефект, ако поне събера малко потребители, ще им пращам имейли, може и някаква награда да измисля :)
 

Горе