Как мога да пресъздавам изображения от хартиен носител на PC

erotic

New Member
Здравейте,имам един въпрос но първо ще се опитам да ви обесня каква точно ми е мисълта.
Да кажем,когато в гугъл напишите карта на България обикновенно излизат 4-5 карти които са качени на доста места,изборът е много малък.Та мисълта ми е как точно се създават тези карти имали някаква програма с която се работи по тях,имам в предвид,ако искам да направя точно копие на някоя карта която е на хартиен носител,имали програма с която да кача картата на компютър като същевременно се запази качеството и не изглежда като снимка.Примерно от един атлас да хвана две три карти и да ги направя като тия които са качени в интернет
 
От: Как мога да пресъздавам изображения от хартиен носител на PC

Питай първо адвокат горе-долу какви са наказанията за кражба на интелектуална собственост и какви компенсации трябва да плащаш.

Може да погледнеш и API-то на Google Maps. Може да се ползва безплатно при определени условия. Съдебни дела се водят и се изплащат компенсации само ако нарушиш условията.

Не казваш какво искаш да правиш с картата и затова никой не може да ти помогне ефективно.
 
От: Как мога да пресъздавам изображения от хартиен носител на PC

Как мога да пресъздавам изображения от хартиен носител на PC
Сканирай ги
pardon_mini.gif
 
От: Как мога да пресъздавам изображения от хартиен носител на PC

Питай първо адвокат горе-долу какви са наказанията за кражба на интелектуална собственост и какви компенсации трябва да плащаш.

Може да погледнеш и API-то на Google Maps. Може да се ползва безплатно при определени условия. Съдебни дела се водят и се изплащат компенсации само ако нарушиш условията.

Не казваш какво искаш да правиш с картата и затова никой не може да ти помогне ефективно.

Къде го прати човека ... Ще се скъсат да те съдят ако сканираш една-две карти и си ги качиш на компютъра.
 
От: Как мога да пресъздавам изображения от хартиен носител на PC

Ако сканираш една-две карти и си ги качиш на компютъра никой няма да те съди. Обаче ако решиш да ползваш чужда интелектуална собственост с търговска цел без да имаш позволение за това с удоволствие ще те осъдят.

Някои фирми само от това си изкарват печалбата - разпространяват свои снимки в Интернет и когато някой "клъвне" (открадне им снимките) го съдят и получават сериозни печалби за сметка на "крадеца".
 

Горе