Как не трябва да спамим с нашите pr кампании, пример от живота

От: Как не трябва да спамим с нашите pr кампании, пример от живота

хаха

популяризирали сте я
по този начин сте и направили услуга на въпросната модна къща-сега със сигурност по вече хора ще знаят за нея
 
Последно редактирано:
От: Как не трябва да спамим с нашите pr кампании, пример от живота

Абе те и дрехите им като ПР-кампанията...
 
От: От: Как не трябва да спамим с нашите pr кампании, пример от живота

хаха

популяризирали сте я
по този начин сте и направили услуга на въпросната модна къща-сега със сигурност по вече хора ще знаят за нея

Въпреки, че лично получих спама и го писах в статията и го пусках и тука
и ся пак се заговори за това след седмица и повече
сега да ме убиеш не мога да ти кажа как им се казва модната там линия/фирма.. сомшит...

а ако един ден се събудя и като се погледна в огледалото и съм като тая на снимката, тогава по ше помня имена на такиа неща...
но и трябва и мозъка ми да се промие, за да не си нарежа вените по дължина
 
От: Как не трябва да спамим с нашите pr кампании, пример от живота

Aaaaa, радев, ти видя ли им колекцията....аз така "малко европейско" ми изглежда този вид кампания.:) Нямаше начин да не драсна нещо на блогчето ти точно в този ред на мисли....просто немога да не се сдържа - жената предлага новата колекция, а ние така да теглиме реджекта без да грабнеме кредитните карти и да се затичаме към шопа им.:)

Хубаво е че споделяш такива идиотщини....карат ме да купнея за един по-добър свят за интернет реклама.;)
 
От: Как не трябва да спамим с нашите pr кампании, пример от живота

изтървала съм купона , но тъй като гледам продължението предстои ... :eek:


п.с. един анонимен глас имш свежото за статията
 
От: Как не трябва да спамим с нашите pr кампании, пример от живота

малее
е предстои...
вижте бойко кво е написал...

бойко е есперт явно , много точни определения е дал

"Застанала на главата на една модна компания по някакви съвсем различни от производството, търговията и ПР-а подбуди и причини
(вероятно 90% емоционални и 10% промоционални).


По всяко неразговоримо изречение на представителката (вероятно и патрон) на Галинел е ясно, че тя има проблеми с изразяването на български език и изобщо с разговорната реч (тавталогия). Няма представа, какво да каже и как да го формулира. Типичен представител на номенлатурната полито-икономика в наследство от Тодор Живков, военното контраразузнаване и силовите групировки."

а и поздравления за админа за СЕО демо консултацията , я и предложете да се запише във форума ...да научи туй онуй , ако иска ...момата
 
От: Как не трябва да спамим с нашите pr кампании, пример от живота

Ся забавното другото е, че Павел нали пусна статията в свежо и взела че станала свежа
600 посещения до сега :)

Стигам до извода, че ПР кампанията им беше успешна :)

*** я за сео демо консултацията ми, обаче няма такава грандомания да си сложиш името 6 пъти в ключовите думи. Тяхна работа.

Обаче Бойко си си го каза :)
 
От: Как не трябва да спамим с нашите pr кампании, пример от живота

Стигам до извода, че ПР кампанията им беше успешна :)


имах аз предчуствие че може да се получи такова нещо след пускането на статията в свежо ....:)


а, посещенията са се удвоили вече ..но наред с това и отрицателните гласове
 
Последно редактирано:
От: Как не трябва да спамим с нашите pr кампании, пример от живота

Много остър език използвате в коментарите :mad:

Radev, линковете от коментарите не се отварят в нов прозорец - хубаво е да имат target="_blank" :)
 
От: От: Как не трябва да спамим с нашите pr кампании, пример от живота

Много остър език използвате в коментарите :mad:


според мен вече няма значение какъв е тона на коментарите :)
 
От: Как не трябва да спамим с нашите pr кампании, пример от живота

Е подир дъжд качулка - не стига, че горката женица се бори да развива бизнеса си, но и я унижиха :( Вярно, че незнанието не я оневинява, но не трябваше толкова грубо. Според мен се вдигна много шум за (почти) нищо.

Добрата новина е, че това ще остане като пример за други хора, които са на път да се издънят и ако се поучат, ще избягнат някоя и друга стълбица надолу :) Учете се, хора! Не става само с ядене, трябва и акъл :)
 
От: Как не трябва да спамим с нашите pr кампании, пример от живота

...Добрата новина е, че това ще остане като пример за други хора, които са на път да се издънят и ако се поучат, ще избягнат някоя и друга стълбица надолу Учете се, хора! Не става само с ядене, трябва и акъл

Всъщност на мен идеята ми беше точно тази още в самото начало
 

Горе