Как ни лъже Фейсбук

cloc

Member
От месец имам съмнения че Фейса ме лъже с кликовете...та в Събота реших да си направя експеримент. Имам реклама с ваучер във Фейса която от седмица е на пауза. В събота пуснах рекламата точно за един час и пак дадох пауза. Днес резултата е, във Фейса ми е отчело 57 клика за един час, и ми е взел 2.90$. Влизам в Аналитикса и гледам, общо посещения на сайта 14, посещения от фейса 8 ... Влизам в cPanel на Суперхостинг, почти същите резултати. Та как става така че Фейса ми показва 57 клика а другите 14-17 посещения.
Егати измамниците са тези от Фейса.
 
От: Как ни лъже Фейсбук

Всички лъжат :( няма такива които да не дават и кликове от тях си. И с Гошо и с всички е така, големи са, алтернатива няма и могат да си го позволят :(
 
От: Как ни лъже Фейсбук

Ужасно много лъжат, как ме набутаха 15 долара уж с безплатен ваучер и трябва да пиша през девет планини в 10тата, та платих си. Не стига друго, ами не може страница да пусне реклама, малоумна история, пускам реклама и като се аппроувне, вместо да стои пендинг да ме чака да й дам ход, хоп, сама тръгнала. И ей го на, пак 10 долара и не мога да следя статистики, много зле фейса
 
От: Как ни лъже Фейсбук

Ужасно много лъжат, как ме набутаха 15 долара уж с безплатен ваучер и трябва да пиша през девет планини в 10тата, та платих си. Не стига друго, ами не може страница да пусне реклама, малоумна история, пускам реклама и като се аппроувне, вместо да стои пендинг да ме чака да й дам ход, хоп, сама тръгнала. И ей го на, пак 10 долара и не мога да следя статистики, много зле фейса

Едно е да те лъжат с кликове, друго е да не знаеш какво правиш и да ги обвиняваш... :)
Веднага след апруув рекламата тръгва, не знам какво искаш да те чака... Като си и дала начална дата и час по-стари от датата на апруув какво очакваш?
 
От: Как ни лъже Фейсбук

Ужасно много лъжат, как ме набутаха 15 долара уж с безплатен ваучер и трябва да пиша през девет планини в 10тата, та платих си. Не стига друго, ами не може страница да пусне реклама, малоумна история, пускам реклама и като се аппроувне, вместо да стои пендинг да ме чака да й дам ход, хоп, сама тръгнала. И ей го на, пак 10 долара и не мога да следя статистики, много зле фейса

Как така не може страница да пусне реклама?
И това, че ти не разбираш не значи, че те лъжат. Може да си сложиш лимит на ден, можеш да си сложиш лимит на цялата кампания ...
 
От: Как ни лъже Фейсбук

От месец имам съмнения че Фейса ме лъже с кликовете...та в Събота реших да си направя експеримент. Имам реклама с ваучер във Фейса която от седмица е на пауза. В събота пуснах рекламата точно за един час и пак дадох пауза. Днес резултата е, във Фейса ми е отчело 57 клика за един час, и ми е взел 2.90$. Влизам в Аналитикса и гледам, общо посещения на сайта 14, посещения от фейса 8 ... Влизам в cPanel на Суперхостинг, почти същите резултати. Та как става така че Фейса ми показва 57 клика а другите 14-17 посещения.
Егати измамниците са тези от Фейса.

А защо не си прекараш линковете през bit.ly например и да си следиш?
 
От: Как ни лъже Фейсбук

Не зная за други но от моят опит/експеримент се оказа че страшно много мамят. Не е клик или два...а близо 50 клика. Егати измамниците, но като нямат за сега друга алтернатива...ще си ги псуваме и пак при тях ще си пускаме рекламата.
 

Горе