Как от респонсив сайт да направя аpplication за телефон?

krisistef

Member
Ще съм много благодарен ако ми кажете с какъв софтиер или как да направя приложение,
по-точно само икона която като се кликне да се отваря сайта на таблет или телефон,
но без очертанията на браузера.

Сайта е респонсив направен е с bootstrap.
 
От: Как от респонсив сайт да направя аpplication за телефон?

Мисля, че е доста трудно да се направи такова нещо. Единствения вариант е да се направи отделно приложение, за да не зарежда сайта през браузъра. Но в такъв случай като цъкнат на иконата ще трябва да си инсталират приложението. Което не мисля, че е голям плюс, защото малко потребители биха си свалили отделно приложение, за да имат достъп до сайт, който така или иначе има мобилна версия. Все пак нека се изкаже някой майстор, не претендирам да съм голям специалист по темата.
 
От: Как от респонсив сайт да направя аpplication за телефон?

В ало като отвориш сайта през телефон, ти показва икони за телефон и компютър.вижте там
 
От: Как от респонсив сайт да направя аpplication за телефон?

И при Андроид и при iOS браузърите си имат опция да си извадиш шорткът на екрана към отворения вече уеб сайт. Така при ползване на шорткъта уеб сайта ще ти се зарежда във full-screen режим. ;)
 
От: Как от респонсив сайт да направя аpplication за телефон?

В ало като отвориш сайта през телефон, ти показва икони за телефон и компютър.вижте там
Тези икони са за самия сайт, не за правене на apps
 
От: Как от респонсив сайт да направя аpplication за телефон?

Пускаш интент с урл и си готов.
Ето тук го има обяснено stackoverflow(точка)com/questions/3004515/android-sending-an-intent-to-browser-to-open-specific-url
Нямам десет мнения и не ми дава да пускам линкове
 
Последно редактирано:

Горе