Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Супер статия! Евала!
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Да, наистина статията е полезна :beer:
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

добра статия наистина. доколкото чувам, вече постовете на страниците стигат само до малък процент от феновете, освен ако не си платиш. Ако си платиш обаче, този пост ще излиза като спонсорирана връзка и на приятелите на феновете на дадената страница.
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

оф, незнам, Фейсбук вече се превърна в машина за пари.
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Адски много ти благодаря за статията, ще ми бъде полезна за в бъдеще.
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Екстра е.
Благодаря Ред
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Темата е доста полезна, благодаря!
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Best time to post in fan page
best-days-post-facebook-industry-infographic.jpg
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Това е малко, ала бала, особено ако имаш фенове от различни часови зони :)
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Много хубава и полезна тема. Благодаря :)
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Първия пост е от преди 2 години. Дали важат още тези правила, че имаше промени във Фейса?!?!
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Аз съм пробвал вече. Но много е трудно да накараш един потребител, да прехвърлиш активността му от една среда в друга. Имам предвид от фасбук към сайт. Всъщност аз чета ПРЕКРАСНИ СВЕТЛИНИ и си предполагам "светлини в град Япония" натискам линка и ме води към онлайн магазин за светодиоди. Вярно, че фасбука си е една манипулация, но няколко идват в повече.
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Е, предполага се, че трябва да си коректен към потребителя и да го подготвиш за мястото, където отива.
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Правилата важат, нюзфийда се промени малко или много, но есенцията си е същата.

Колкото до другото, просто не знаеш как да го направиш, съвсем спокойно можеш да си караш трафик и без да лъжеш хората.
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Почти не вярвам, че може да се подкара човек да пропише или да направи активност идващ от фасбук, ако не е нещо от 69, снимки с котки, женюря или как bmw изпреварва изтребител. Всичко друго е загуба на време. Даже смятам, че хората с по-малко опит търсят да си помогнат със социалните мрежи, от колкото да си платят за pr в сайта им.
Аз видя ли "препоръчана страница" я подминавам. Сайта няма ли тежест и доверие, ако ще и 300 като фасбук мрежи да има, резултата ще е нулев. Все едно мен някой да ме накара да пропиша във фасбука на предприемач.
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Има много ниши, които са подходящи и които лесно се развиват чрез фейсбук, ти може да не вярваш, но то си е за теб :)
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

А някой може ли да сподели как един пост от нормален потребителски профил да достигне до тази заветна горна част на newsfeed-а?

Ако например се разпратят някакви спам съобщения до всички в списъка с приятели, дали ФБ няма да счете, че двата профила са по- близки и да показва по- често публикациите?
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Аз не споря, а имам предвид лесната достъпност за лека манипулация, така да го кажа. Сега всеки 10-12 годишен, може да манипулира цяла дузина потребители. Достатъчно е само веднъж да го види и от утре, ще пуска за вентилатори, сенокосачки и каквото му ум дойде. Това си стана една масовка и вече всеки знае, какво става. Давам сравнение, че Википедия до сега не съм им срещал такива публикации, но съм сигурен, че ако трябва да прочета за Шотландия, няма да търся във фасбук. Мога да споделя, че този който не успява със сайта си, бяга до фасбук.

Има много ниши, които са подходящи и които лесно се развиват чрез фейсбук, ти може да не вярваш, но то си е за теб :)
 
От: Как постът на вашата фб страница да стане "Top Story" в newsfeed-a на феновете и

Можеш да изградиш тематични страници на адски много теми: готварство, пътешествия, дизайни, дрехи, наука и каквото се сетиш. Със социалните мрежи можеш да получиш такъв трафик, за който не си и мечтал. Ако се интересуваш от география ще се абонираш за страница, която публикува информация за различни точки по света. Не е важното какво ти би тръсил, а какво ще ти подаде, като информация, админът на страницата. С една добре развита страница можеш да правиш хиляди евро на месец. Имай предвид, че фейсбук има милиард потребители, което значи - неограничено развитие и неограничени приходи. Не става въпрос някое пишлеме да хване една страница и да я оспами с глупости, такива страници стават само за смешни картинки и котки. Друго е обаче, ако успееш да развиеш строго тематична страница, тогава трафикът ще е тематичен, а аудиторията таргетирана. Представи си, че имаш аудитория от 500 000 американки над 18 годишна възраст, за какъв натурален трафик и неуспешен сайт ми говориш въобще? Сайтът не е важен, важна е социалната мрежа, защото можеш да бълнеш 10 сайта и от този канал да караш хора там. Сайтът е ценен докато се монетаризира, ако спре да носи приходи, за какво ти е?
 

Горе