Как правителството разпредели половин милиард

От: Как правителството разпредели половин милиард

Всяко едно правителство иска народа на е прост, защото лесно се управляват тъпи хора. Лошото е, че не е тъп, а просто го правят на такъв. Но номера не им се получава. Или някой ден ще дойде светлото бъдеще или ще си ринем така с години, докато на следващите олимпийски игра не ни покаже Русия пак какво сме загубили през годините и дори ще се чудят дали да ни покажат, защото няма да сме добър пример за управление на европейска държава.

Нищо, че има пропаганда. То колко от хората вярват на медии вече. Който иска вярва, който не иска - не. Всеки е запознал да си изгражда сам информацията около себе си. Чуждите медии нон стоп пишат за тук...и лошото е, че не са далеч от истината.
Колега,следя ти мненията.Не ти върви мисълта и писането,а показателно за това е,че обикновено говориш за няколко неща едновременно.Не знам ти къде живееш,но да кажеш,че в България хората не са глупави и сами си изграждат информацията е смехотворно :cry: Иначе народа е прихванал стокхолмски синдром,някак си свикнахме едни и същи да ни крадът :D Жалко е ,наистина ,това че има хора,които смятат БСП+ДПС за добра алтернатива на когото и да е...
 
От: Как правителството разпредели половин милиард

А пък някои говорят само за "алтернативата" Бойко, и те са болни ми се струва от някакъв стокхолмски синдром :rolleyes:
 
От: Как правителството разпредели половин милиард

А пък някои говорят само за "алтернативата" Бойко, и те са болни ми се струва от някакъв стокхолмски синдром :rolleyes:

Той първо,че не е алтернатива,защото си печели изборите и си ги бие здраво БСП-то,но както и да е.Имам предвид,че бсп и дпс се наядоха,стига вече.Жал ми е,че живея в страна с хора като вас,жал ми е,че за БСП гласуват глупаците,пенсиите и мангалите.Ето така се сформира мнозинството в парламента... :oops:
 
От: Как правителството разпредели половин милиард

Тъпото в цялата история е , че БСП симпатизаните не харесват нито ДПС нито Атака, съшото е и с хората, които подкрепят ДПС и Атака ... там даже буквално се мразят. Говоря за самите избиратели. Но партиите като взеха нужните проценти се прегърнаха за да могат дружно да лапат и да сочат с пръст лошите Герб.... а отделен въпрос е има ли нормален човек в тая държава дето да подкрепя такива политически субекти като Пеевски и Бат Сали - но ето че те са в парламента и уж работата им е да правят живота на останалите по-добър .... Сега за европейските избори Съсела се закани , че земята ще изрови, но ще спечели. Очакват ни много манипулации , много флашки и разкрития. В момента мозъците мислят как да шашнат народа с нови фокуси и опорни точки.
 
От: Как правителството разпредели половин милиард

Значи пак ще се наблегне на шоуто, а не на здравия разум
Ще избираме измежду калинки, малинки, гейчета и парвенюта
 
От: Как правителството разпредели половин милиард

Делян Пеевски - новото лице и тяло на политиката.
Делян Пеевски - един достоен депутат и гражданин.
655-402-osman-oktaj-peevski-beshe-otmyshtenieto-na-dogan.jpg
 
От: От: Как правителството разпредели половин милиард

Ама вие ме изумявате? Спорите за политика, а не виждате най-очевадното - след последните избори в парламента са всичките "рожби" (ако мога така да се изразя) на столетницата БКП. Значи може да ги наречем и "внучета"! Ето неоспоримите факти
БСП - приемник и наследник на БКП
ДПС - създаден от ДС (държавна сигурност) репресивния орган на БКП
Атака - също създаден от инженерната мисъл на БКП, които прозряха, че национализма печели добри гласове
Герб - третия ешелон на БКП - шофьорите, секретарките и пазачите на "комунетата", милиционери и техните роднини
Специално при гербавите има най-много бивши комунисти, а както е доказано няма бивш комунист и единственото лекарство срещу тази чума е "смърт"!
Така че няма абсолютно никакво значение кой управлява и кой е опозиция. Те си се въртят едни и същи и за пред нас се правят на "непримирими" врагове.
Някой да са осъдили? Да е влязъл в затвора? Да са му взели милионите?
Има някакви дела за цвят и мирис, но накрая всичко е условни присъди и глоба от 2000 лв., а той свил милиони!
Казвал съм го много пъти и пак ще го постоторя - няма никакви алтернативи и спасители сред днешната политическа класа.

Тъпото в цялата история е , че БСП симпатизаните не харесват нито ДПС нито Атака, съшото е и с хората, които подкрепят ДПС и Атака ... там даже буквално се мразят. Говоря за самите избиратели. Но партиите като взеха нужните проценти се прегърнаха за да могат дружно да лапат и да сочат с пръст лошите Герб.... а отделен въпрос е има ли нормален човек в тая държава дето да подкрепя такива политически субекти като Пеевски и Бат Сали - но ето че те са в парламента и уж работата им е да правят живота на останалите по-добър .... Сега за европейските избори Съсела се закани , че земята ще изрови, но ще спечели. Очакват ни много манипулации , много флашки и разкрития. В момента мозъците мислят как да шашнат народа с нови фокуси и опорни точки.

Трябва не само смяна на системата, но и абсолютна чистка! Всички, които са били някога във властта и на роднините им до девето коляно трябва да им се забрани
достъпа до нея завинаги. Да им се направи пълна ревизия какво имат като имущество и пари и което не могат да докажат да им се конфискува без минута забавяне!
На власт да дойдат напълно неопетнени хора - експерти и специалисти и да се въртят на ротационен принцип, за да не им хрумне да крадат!
Всяко действие и решение на което и да е управляващо тяло да е достъпно през интернет и да подлежи на контрол от народа!
:)
 
От: Как правителството разпредели половин милиард

Даа, старите курви не могат да донесат нов морал
Дайте нови курви :lol:
 
От: Как правителството разпредели половин милиард

12,2 % Регистрирана Безработица за Януари 2014!
Мая Манолова: "Няма безработица. Това са платени мързеливци, отказващи да бъдат наети от БСП като тролове."
Къде са 250 000 работни места червени твари ?
 
От: Как правителството разпредели половин милиард

Държавното управление е сред секторите с най-много обявени вакантни позиции в бюрата по труда

Близо 11 хил. свободни работни места са заявени в бюрата по труда през януари. Това е най-големият брой места за безработни от 2008 г. насам, съобщиха от Агенцията по заетостта.

Най-много свободни работни места има в преработващата промишленост, търговията, селското, горско и рибно стопанство и в държавното управление. От по-малко кадри се нуждаят в хотелиерството, ресторантьорството, образованието и административните дейности.

Традиционно през януари безработните се увеличават. Причината – много работодатели освобождават персонал в края на годината. Тогава приключват и голяма част от програмите за заетост.

Данните показват, че през миналия месец новорегистрираните безработни са по-малко в сравнение с януари 2013 г. Започналите работа са със 6000 повече спрямо декември миналата година.
zzzzzzzzzzzz
 
От: Как правителството разпредели половин милиард

Аз отдавна съм си оттеглил доверието от БСП, особено като ме излъгаха за тютюнопушенето. Подкрепям друга сила вмомента.
 
Последно редактирано:
От: Как правителството разпредели половин милиард

Хехе тук пълно с пчелички Мая, дето скачат от цвят на цвят, в търсене на келипира :D
 
От: Как правителството разпредели половин милиард

Е кои подкрепяш ? Баречката ли ? Отишъл един при Доган и го питал - Абе сега за коя партия да гласувам - за ДПС или За Барековата ? Доган мъдро отговорил - за която и от 2те да гласуваш , няма да сбъркаш :shock:
 

Горе