Как разпространявате фейсбук страница

traiki

Well-Known Member
Здравейте , направих наскоро 2 страници и искам да ги пооживя малко откъм фенове , та въпроса ми е да споделите някои начини , освен пращането на покани и спаменето насам натам
 
От: Как разпространявате фейсбук страница

Еми събмити в социалки + размяна на харесвания м/у твоите страници и други + купуване на реклама от големи и качествени страници.

Важно: не съм про на тази тема, просто следвам пътя на логиката ;)
 
От: Как разпространявате фейсбук страница

виж ми темата от подписа, ако ти трябват линкове, не е проблем да сочат към фейсбук страница
:lol: Да, сигурно. Направо се изкушавам да ти ударя 1 червена репичка, защото предложението ти е само с цел да си пробуташ линковете.

Авторе, рекламирай с фб реклама/ваучери. Така мисля, че ще ти излезе най-евтино.
 
От: Как разпространявате фейсбук страница

приятелю, не виждам кое му е пробутване, всичко е открито и ясно, сайтът ми е в неговата аудитория, ако авторът на темата си прецени, че иска- пише ми, като не иска, не ми пише.
Забравяш, че за да рекламира с ваучери, трябва да си вкара детайлите на кредитна карта, доста хора не искат да го правят, ти ако имаш желание можеш да си сложиш всички данни на показ в нета.

А за червената репичка, - повярвай ми, не можеш да ме впечатлиш. Админ съм на доста голям форум, и съм се нагледал на всякакви подобни изпълнения. Ако ще да ми я направите черна репутацията от кликане, аз никой не съм излъгал и никой не съм подвел. това е.
 
Последно редактирано:
От: Как разпространявате фейсбук страница

Популяризирането става с много спам, с канене на приятели, с правене на още акаунти, връзки между страници, използване на сайтове с много трафик и изброените по-горе варианти за реклама...
 
От: Как разпространявате фейсбук страница

Популяризирането става с много спам, с канене на приятели, с правене на още акаунти, връзки между страници, използване на сайтове с много трафик и изброените по-горе варианти за реклама...

Това е традиционен метод за покачване числото на лайковете, но що се отнася до онлайн магазин,тези лайкове почти не носят никаква конверсия. Във форума членуват юсери с разработени онлайн магазини и вероятно ще споделят своите гледни точки за това как най-удачно се популяризира ФБ страница с цел продажби.
 
От: Как разпространявате фейсбук страница

waldes, тук си прав! Не съм популяризирал ФБ страница на магазин...
 

Горе