Как се доверявате да ви ровят по кода на сайтовете

От: Как се доверявате да ви ровят по кода на сайтовете

Сам си барам само, накрая се научих, щото ми писна от некадърници :D
 
От: Как се доверявате да ви ровят по кода на сайтовете

Гит + ревю на кода
 
От: Как се доверявате да ви ровят по кода на сайтовете

Въпросът, който поставя заглавието на темата е малко като въпросът за гладното бездомно куче. Едно бездомно куче, което умира от глад се страхува много да се доближи до човек, който иска да го нахрани. В началото се дърпа и обикаля, но не идва при човека. Когато обаче види, че няма какво да направи друго и, че нещата отиват на гладна смърт, кучето рискува и се доверява на човека. Целта е да се спаси в момента. Та идеята ми е, че като не можеш сам да се спасиш, се налага да стискаш зъби да се довериш.
 
От: Как се доверявате да ви ровят по кода на сайтовете

Все едно да те е страх от зъболекаря :)
 
От: Как се доверявате да ви ровят по кода на сайтовете

Тема, която е доста важна. Особено се чудя дали да се доверя на непознат руски/ украински/ беларуски разработчик, предлагащ няколко пъти по-ниски цени.
 
От: Как се доверявате да ви ровят по кода на сайтовете

Преди това искам адреса за да може да го пребия, ако нещо стане :)
 
От: Как се доверявате да ви ровят по кода на сайтовете

И той ще е такъв глупак, че да си го даде нали, да те прати за зелен хайвер после в някое село. :D
 
Аз отдавна си миля да пусна някой индиец да ми настои сайта ( Адсенс рекламите), но всеки път интуицията ми говори недей... Работата е там, че ако направят нещо едва ли ще бъде забелязано веднага. Може да се вкара скрит код и през сайта да се правят далавери. После иди се разправяй, че нямаш сесетра...
 
@karlson Мда, пък и са много далече - да реши да ги бие човек, трябва да измине половината земно кълбо :D
А може просто да прати килър и да чака доказателства за поръчката си :D
Ако иска някой да ти навреди, дори няма да има нужда да му даваш достъп.
 
@TheCrazyBastard ахах :D Това е супер идея :))) А какво ще кажеш, ако услугата: "Заличаване на програмист" се предлага онлайн? :D Все ми се струва, че ще бъде много хаквана услуга, браншът не е заинтересован от такова нещо, ще има много клиенти :D :D
 
@TheCrazyBastard ахах :D Това е супер идея :))) А какво ще кажеш, ако услугата: "Заличаване на програмист" се предлага онлайн? :D Все ми се струва, че ще бъде много хаквана услуга, браншът не е заинтересован от такова нещо, ще има много клиенти :D :D
Тъкмо ми пишат, че искат да ми пратят дарение от 3,8 милиона долара и се чудих в какъв бизнес да ги инвестирам. На първо време като за начало ще стигнат, с увеличаване на поръчките ще реинвестираме част от печалбата и те така :D
 
Бъркаш се, това дарени на мен го пратиха. Нещо се е получило преплитане в писмата.
 
ХАха :D

Аз също получих 3.8 милиона. Трябва ли да плащам данъци върху тях? :D
Ти луд ли си!? Не бива да се осветлява този бизнес, даже ще е само привейт с покани и то на проверени предварително персонажи. За разузнаването ще съберем хора от тъмния сектор, защото всеки по отделно е хванал някоя бяла лястовичка за опашката, но задължително ще търсим такива на международно ниво. Все пак Индия ни е една от подцелите. Асъл целите на организацията ще я знаем няколко неуточнена персони със свръх модерни в комбинация ретро ключове за активация..
 
Преди време в темата е бил засегнат въпроса за коректните програмисти- да се направи списък :
длаи е направен подобен вече или ако не не е лошо да се направи
така голяма част от темата може да се реши :)
 
И аз да споделя мнение... Най-добре сам да си свършиш работата или поне да се сложи Гит на сайта (преди някой да се учи на него) за да се види къде е пипано и при евентуални проблеми да се види какво е омазано...
 

Горе