Как се класира този уеб сайт на 2 място?

Аз правя сметката с мой сайт и трафика му , спрямо мястото според алекса. От там разделям колко места съм по напред и същото правя за трафика. По мои сметки сайта прави 80к на месец. което дневно е 2-3к посещения , не 4-5. Което пак казвам няма никакво значение в случая , защото баницата е разделена отдавна между големите риби.
 
което дневно е 2-3к посещения
Колеги,
имам дългогодишен опит в тази сфера и мога да кажа, че 2-3к такива таргетирани посещения е повече от страхотно.
Този сайт прави много регистрации, депозити и съответно пари, за което му правя евала.
Относно това как беше ситуацията с бет365 преди лиценза и след него, мога да кажа следното:
Преди беше лесно да правиш регистрации. Сега ако направи човек няколко нови депозита за месеца си е успех.
Нещата станата в пъти по-трудни. Прав е колегата Пика отмина... И сега има хляб, но е много по трудно!

Всеки си има регистрация в бет365, и ако хванеш някой заблуден който все още няма, то си е истински късмет.
 
Това е един от най-старите сайтове в нишата. Авторитетен домейн с уникално, не много, но полезно съдържание.
 
Това е един от най-старите сайтове в нишата. Авторитетен домейн с уникално, не много, но полезно съдържание.
Стига глупости...
Човека знае и прави нещо, което другите все още не знаят.
Не е от авторитетния домейн!
 
От всичко написано от мен се хвана за ''авторитетния домейн''. Добре, не е авторитетен, да. Но е стар сайт с полезно съдържание. Което съдържание го има в 10-20 други сайта, но са доста по-нови и не се класират по някои 'горещи'' ключови думи.
Да се похваля в нов сайт ''платени футболни прогнози'' съм го изкарал за няколко месеца на първа позиция без нито един външен линк и без кой знае каква работа. При 24 000 търсения е това.
A При 18 000 търсения на bet365bg няма да е кой знае какъв зор, но просто bet365bg е едно, a bet365 e съвсем друга бира.

Стига глупости...
Човека знае и прави нещо, което другите все още не знаят.
Не е от авторитетния домейн!
 

Горе