Как се маха датата на публикуване от wordpress коментарите

От: От: От: Как се маха датата на публикуване от wordpress коментарите

Разсмя ме. Благодарен съм, че нямам твоите "познания".
100% си помагал и на Бил Гейтс да пише първия ДОС и на Линус Торвалдс да пише първия си кърнел :lol:

Обаче ми се обади, когато започнеш да събираш всеки месец 5 цифрени суми в € за съпорт на софтуер, който ти си разработил, може да ти предложа хубава заплата.

PS: За правила при синтаксис не съм чувал. Но ако знаеше поне един истински език може би щеше да си чувал за препроцесори и make файлове.
А дали ще кометираш/изтриеш нещо в темата няма никакво значение. При ъпдейт всичко заминава.

Ти ся кво комплекси ли избиваш? Айде аз да го направя и да видим при следващия ъпдейт как ще замине искаш ли? Колко вадиш на месец и какви заплати даваш честно казано не ме интересува ни най - майлко. Както казах не се занимавай с мен, събирай си петцифрените суми и си живей живота. След като си голям програмист и ит-гури, лесно можеш да разбереш кой съм и да провериш какви приходи съм декларира за миналата година. Има си една специална графа за такива като мен и тама не съм забелязал софтуени техници с петцифрени суми месечно!

Като сте толкова богати аиди докажете го. Да видим кой може да си позволи да ми подари една яка количка. МЕРЦЕДЕС! АМГ . Предизвиквам ВИ!
 

Горе