Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Навремето така се бях закучил с един опън прес и трябваше към 1000 продукта да сложа.На 80 вече бях изморен и исках почивка.Дръпнах си филм за войната сериалче към 50 серии беше.Изобщо не мислих за магазина .След ката изгледах сериалите намерих няакъв тул на ексел и там
добавих всички продукти и стана лесно:)Другото си е преумора професионална или мързел МУНДАР му жикаме по нашия край
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

С Антинапукопетин! :rolleyes:

Чакаш резултата да се види налице.
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Навремето така се бях закучил с един опън прес и трябваше към 1000 продукта да сложа.На 80 вече бях изморен и исках почивка.Дръпнах си филм за войната сериалче към 50 серии беше.Изобщо не мислих за магазина .След ката изгледах сериалите намерих няакъв тул на ексел и там
добавих всички продукти и стана лесно:)Другото си е преумора професионална или мързел МУНДАР му жикаме по нашия край

При мен сега е същата работа. Добавил съм вече 400 артикула, но ми остават още към 700. :shock: За това иде реч. :D Гледам малко като зомби, но бирата преди всичко. :D

P.S. Пак казвам за събирането съм сериозен, и ако има навитаци ЛС. :beer:
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

Лостове, храна, бира. Сега ми предстои да работя по един проект, за който трябва да: експортна corel draw файлове, да изчисля крайните цени, опциите(цветове, размери и прочие) и тяхното въздействие върху цените, описания на продукти и много други задачи. Мисля да вкарам определен ритъм за да забавя изморяването: 25 продукти въведение напълно, след това 1 бира, зяпането на момите от среща, много храна, пак 25 продукта и в този ред.
 
От: Как се надъхвате, когато ви е най-трудно...

зяпането на момите от среща,

Ако това те надъхва към
corel draw файлове, да изчисля крайните цени, опциите
то, мисля, има нещо някъде сбъркано...
Мен би ме надъхало към съвсем други дейности. ;)
 

Горе