Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Kogo

Member
Здравейте,
отскоро се занимавам с всичко което се дискутира тук при вас. Затова моля да бъда извинен ако въпроса, който ще задам е глупав. Става въпрос за следното: направи ми впечатление как някои хора успяват да направят много големи фен страници за много кратко време. Например 30 000 фена за 6 месеца или 100 хиляди за 2 години! Това за мен е изключително бързо. Аз също имам фен страница, но за 2 - 3 месеца имам 230 фена и това пак не е съвсем по чесния начин, в смисъл имам и 2-3 фалшиви профила във Фейсбук :)
Та, аз си мисля, че въпроса ми е не толкова глупав, колкото нагъл:-o В смисъл, че никой от хората, които знаят как няма да каже как става!
Поне ако може дайте ми някаква насока....
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

100 К за 2 години - само с плащане. Дали във фейсбук рекламата им или с алтернативни методи (посочен в предния пост) вече всеки си решава.
Ако имаш силно популярен сайт отново ще ти се напъпни групата, но такова голямо число винаги е свързано с много инвестиция.
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Търси в форума това
Добавяне на фенове
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Е не е толкова чудно преди време имаше вирал апп с които много бързо се правеха фенове сега не съм сигурен, но може би пак може да се получи.
Сега с добавянето на фенове ок бързо се стартира и за няколко дена може да имаш 20 000 фена.
скрит лике бутон в сайта е друг начин (но при положение че имаш много посетители на ден).
Не на последно място платената реклама за лике на сайтове.
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Да, ако имаш към страницата и сайт с посещения има начини посещавайки сайта ти - да харесат и страницата. Било то с поставяне на определени места лайк бутони, било чрез други позволени и не дотолкова позволени начини.
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Търси в форума това
Добавяне на фенове

Добре, видях че има много такива обяви за платено добавяне на фенове. Тук само едно нещо ми стана неясно. В една такава обява, човека който предлагаше услугата изрично предупреждаваше, че ако таргет фен страницата бъде банната то той не отговаря! Какво общо има таргет страницата и нейния собственик с това, че някой друг насочва фенове към неговата страница?! Един вид ако риска е в мен, то всеки който иска да ми причина вреда ще насочи масов поток от лайкъли към моята фен страница. Някой разбра ли какво написах?
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Аз се занимавам със поддръжка и изцяло изграждане на фейсбук страници.
Възможно е да постигнеш около 50 000 фена без платени реклами и подобни за една година.Но много зависи и от темата на страницата ако е фен страница от типа ( статуси,снимки,анкети ) е по-лесно , но за фирмена страница много , много трудно ще достигнеш такава цифра за 1 година :)
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Аз се занимавам със поддръжка и изцяло изграждане на фейсбук страници.
Възможно е да постигнеш около 50 000 фена без платени реклами и подобни за една година.Но много зависи и от темата на страницата ако е фен страница от типа ( статуси,снимки,анкети ) е по-лесно , но за фирмена страница много , много трудно ще достигнеш такава цифра за 1 година :)

Добре заинтересова ме. Но все пак някой може ли да отговори на предния ми въпрос. Защо собственика на таргетираната фейсбук страница поема риска да бъде баннат при масово лайкване?
А относно твоята работа, ако аз примерно ти предложа да развиеш моята страница, лайкове от какви хора ще получа? Българи? Млади? Стари? По какъв начин в края на краищата?
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Добре заинтересова ме. Но все пак някой може ли да отговори на предния ми въпрос. Защо собственика на таргетираната фейсбук страница поема риска да бъде баннат при масово лайкване?
А относно твоята работа, ако аз примерно ти предложа да развиеш моята страница, лайкове от какви хора ще получа? Българи? Млади? Стари? По какъв начин в края на краищата?

Защото така го е измислил Марк Зукърбърг, ние няма как да ти отговорим за тази ситуация :) А относно банването - не е задължително да те баннат, половината колегите от форума имат странички пълнени по този начин. На мен са ми банвали страничка развита по съвсем нормален начин, не съм пускал и нищо нередно в нея. Изядох си бан без обяснение :)
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Да, ОК, разбирам, че няма да има обяснения. По-скоро неразбирам защо има даже минимален риск за бан. Защото при такова пълене на фен страница нейния собственик е само наблюдател, той даже може да незнае, че някой му пълни страницата... разбирате ли?
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Да, ОК, разбирам, че няма да има обяснения. По-скоро неразбирам защо има даже минимален риск за бан. Защото при такова пълене на фен страница нейния собственик е само наблюдател, той даже може да незнае, че някой му пълни страницата... разбирате ли?

Защото както и ти споменаха, а и ти се досети - има два начина за пълнене на страница - натурален или изкуствен. Ако е правена по изкуствен начин - администраторите на Фейсбук няма как да знаят, че собственика, администратора на съответната страница не знае това. И конкурента може да го направи и после да докладва страницата и така да го отстрани от играта. Но пък това са подробности!

А пък естествения начин ... Всичко си е според зависи. Примерно, аз за малко повече от месец имам над 800 фена на една нова страница, която е по естествен, натурален начин, хората сами я лайкват, когато влязат в сайта ми, и то без никакви изкачащи досадни прозорци които подканят първо да харесаш нещо и после да го видиш, или пък без скрити бутони.
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Предприемач.ком има 1500 лайка от 2006 година - ей тука съм 100% сигурен, че са натурални. Всичко останало за мен си остава магия :)
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Ами кънтента му е майката. Дайте нещо което се харесва на хората и ще съберете не 30 000 ами 120 000 фена и хоро ще играят :) Виж спиндермаан. Супер простотия, но много популярно стана, за 6 месеца 80 000 лайка. Ако е за дисни герои страницата няма да има успех ;)
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Сега видях тоя спиндерман - няма смайл, който да песъздаде физиономията ми. На една от тъпотиите имаше над 700 споделяния. Верно ли това са реални хора според вас? Аз даже неразбрах смисъла, камо ли хумора...
1005328_177053882475053_955356259_n.png
 
От: От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?


Ами така е, като сме под англо-саксонско робство. Когато пиша на български термини, които нямат точен превод или превода е прекалено дълъг, или пък не е красив, то тогава напълно умишлено си измислям такива думи сам. Важното е да се хваща смисъла, което и става....
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Сега видях тоя спиндерман - няма смайл, който да песъздаде физиономията ми. На една от тъпотиите имаше над 700 споделяния. Верно ли това са реални хора според вас? Аз даже неразбрах смисъла, камо ли хумора...
Виж файлът 6992

Само дето пропускаш "малкия" факт, че въпросната страница е създадена от един от хората, които си знаят и разбират от работата. Би попитал кой е той - знам кой е, това е ... спиндерман-а. :| :beer:
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Напълн реални фенове са. На народа цу дай простотия. И колега прочети още 1-2 пъти предния ми пост и ще разбереш защо страницата ти не върви.
 

Горе