Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Сега видях тоя спиндерман - няма смайл, който да песъздаде физиономията ми. На една от тъпотиите имаше над 700 споделяния. Верно ли това са реални хора според вас? Аз даже неразбрах смисъла, камо ли хумора...
Виж файлът 6992

Аз също не съм фен на този тип хумор, но простотия не простотия, човека си е хванал "нишата" и си има последователи и хора, които харесват "тази простотия". Поддържа си страницата и тя расте. За тази "простотия" се изисква доста време за измисляне на карикатури и изобщо за поддръжка.
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Аз също не съм фен на този тип хумор, но простотия не простотия, човека си е хванал "нишата" и си има последователи и хора, които харесват "тази простотия". Поддържа си страницата и тя расте. За тази "простотия" се изисква доста време за измисляне на карикатури и изобщо за поддръжка.

Взети са от 4chan меметата, ама всеки случай доста е побългарил комикса и нашия е много по-различен от оригиналния. Дадох го просто като пример, че намирането на ниша е важно, няма никакви трикове или хиляди нереални фенове. Има и други трикове до прозрение за които достигнах скоро, ама няма да издавам засега. ;)
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Взети са от 4chan меметата, ама всеки случай доста е побългарил комикса и нашия е много по-различен от оригиналния. Дадох го просто като пример, че намирането на ниша е важно, няма никакви трикове или хиляди нереални фенове. Има и други трикове до прозрение за които достигнах скоро, ама няма да издавам засега. ;)

Еййй, най-мразя така: знам нещо ама няма да кажа. Като няма да казваш - недей споменава. Сега като си споменал - изплюй камъчето :)
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Фирмена тайна - като рецептата на кока кола. Не е толкова труно да се сетиш ако решиш да мислиш.
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Фирмена тайна - като рецептата на кока кола. Не е толкова труно да се сетиш ако решиш да мислиш.

Не е въпрос на мислене а на отношение.Този форум е да си помагаме.Виж @Redrum като реши да помага дори си пусна теми човека.
Като не искаш да помагаш не споменавай, че знаеш как се прави нещо.
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Не е въпрос на мислене а на отношение.Този форум е да си помагаме.Виж @Redrum като реши да помага дори си пусна теми човека.
Като не искаш да помагаш не споменавай, че знаеш как се прави нещо.

Здравей написал съм ЗАСЕГА, защото все още идеята ми е нова и не знам колко силна ще е успеваемостта, предполагам висока. Потготвям се за нея, няма гаранция, че утре няма да ми баннат страниците. Искам да го изпробвам напълно. Нямам намерение да давам недоразработена идея, незнаейки дали е сигурна за страниците. Ами ако банват за това? престави си, че 10-15 човека изгорят и то с големи страници. Какво правим? Бъди сигурен, че ще пусна тема стига да е сигурно защото 95% от нещата които знам за инернет са именно от този форум. :)
 
От: Как се прави фен страница над 100К за 1-2 години?

Ей ама това с банването никой не можа да ми го обясни. Как може да баннват таргет страницата. Че нали по тая логика аз ако владея начините за пълнене с фенове на фен страници мога да предизвикам баннването на всяка страница която реша. Нещо не хващам абсолютно никаква логика....! Реша примерно да банна страницата на Риана и аде бум-бан готово...
 

Горе