Как се развива блогът ми?

Дискусията в 'Проблогинг - ProBlogging' стартирана от Azula, Септ 5, 2017.

1. Azula

Azula New Member

Рег.:
    Май 8, 2017
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    13
    Точки:
    3
    Тъй като ми писна, откровено казано, от лъжи, полуистини и недомлъвки, направо ще попитам тук.
    Не искам да обявявам публично името на блога си, но е нишов, с ориентация към жени. Дават се съвети и се коментират продукти. Профи съм в областта и съдържанието ми е 100% автентично - моето про мнение - искрено, без крадене и преводи на западни сайтове. Напоследък избягвам да пиша за продукти, които ми формират негативно мнение, защото не се четат толкова.
    Започнах да го пиша през март 2016.
    В момента Google Analytics-ът ми стои така:

Както казах, някои дами от моя бранш, които питам, откровено ме лъжат (поне така мисля), защото аз получавам редовно коментари от мои читателки, а те - не. Въпреки това се твърди масово, че са с по-добри числа от мен. Това ме учудва. На Google търсене на име на блога, моето лично име и някои ключови думи излизам директно на първо място.
    Искам да питам профитата, които правят женски блогове - козметика, мода и пр. Това нормални числа за бранша ли са, лъжат ли ме, като ми казват, че това не е кой знае какво?
    В същото време от издателство ми се обадиха да сключим договор за книга (и то немалко издателство), така че, откровено казано, съм тотално объркана.
    Чакам отговор.

Последно редактирано: Септ 5, 2017
  2. Странникът

Странникът Well-Known Member

Рег.:
    Окт 14, 2011
    Съобщения:
    4,546
    Харесвания:
    602
    Точки:
    113
    На пръв поглед данните са много добри и не трябва да се притесняваш. Винаги ще има хора, които ще завиждат, именно по тях ще се ориентираш за твоя успех.

Не трябва да си объркана, а напротив - това ти е критерия, само и единствено от това трябва да се интересуваш: хората те намират, четат, предлагат ти работа, сътрудничество. Ако не беше добра - това нямаше да се случи.

Вискяр Градинаров и petya77 харесват това.
  3. Вискяр Градинаров

Вискяр Градинаров Well-Known Member

Рег.:
    Ян 11, 2012
    Съобщения:
    3,861
    Харесвания:
    928
    Точки:
    113
    Професия:
    Артист в градината
    Място:
    Градина Вискяр
    Явно не си запозната с женската солидарност:

(от ерата преди джеб-телефоните)
    Една съпруга е на кафе при Мичка, нейна приятелка. Позабавила се и мъжът ѝ звъни по телефона.
    Домакинята вдига слушалката.
    - Миче, бе жена ми отиде при теб на кафе за малко, а още я няма?
    - Ооо, от седмица не съм я ни чувала, ни виждала.

4. Azula

Azula New Member

Рег.:
    Май 8, 2017
    Съобщения:
    23
    Харесвания:
    13
    Точки:
    3
    Вискар, това не е женска солидарност, а бизнес такава. :)

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice