Как се редактира YouTube канал?

donsavage

Active Member
Здрасти, направих един канал в YouTube, но после забелязах, че съм объркал името на канала ми и не мога да го корегирам. В Старият изглед го знам, но сега са сложили някаква тема от Гугал и се обърках още повече.... Някой може ли да м каже за новите профили в YouTue, как се трие или редактира канал?
 
От: Как се редактира YouTube канал?

Не можеш да си смениш username-а. Останалото става от тук: My Channel > Edit channel > Info and settings > Channel information & Settings > и вече променяш каквото искаш, а след това "Done editing".
 
От: Как се редактира YouTube канал?

Ок, направих това, но пак целта ми не става. Целта ми е този канал на ютуб да го поставя в приложение на фейсбук "за фен страница". Там ми иска "Име на канал". Къде да го видя това? Казва, че можело и с потребител, но не ми го приема.
 
От: Как се редактира YouTube канал?

Трудно ми е да гадая какво искаш да направиш.

https://www.youtube.com/dashboard > настройки за канала > разширени > там е бутона за промяна на името на канала.
 
От: Как се редактира YouTube канал?

Имам страница във фейсбук, в която искам да поставя буто, към YouTube. Но там ми иска потребител или име на канал, за да ми го добави успешно. Пиша потребителят ми - не го приема, а не мога да видя името на канала, защото съм му задал име, което е на профила.
 
От: Как се редактира YouTube канал?

отново не ми дава
 
От: Как се редактира YouTube канал?

Ще мина и без него, мерси за отделеното внимание.
 

Горе