Как се рехабилитирате

helf_php

Active Member
Значи в темата искам да разбера как се рехабилитирате след дългото висене пред компа следене на серпа правене на сайтове оптимизиране по ключови думи писане на код и циклене с часове докато се молите да излезете на първи позиции в google,facebook и да вземете пачката. Всичкото това води до схващане на мускули и тнт та как се рехабилитирате след всичките тези мъчения. 8)
 
От: Как се рехабилитирате

Движение му е майката,
отделяй на ден 1-2 часа за разходка в парка, каране на колело или там каквото те влече. А уикенда най-добре изцяло някъде сред природата.
 
От: Как се рехабилитирате

Спорт. Тренирам 4 пъти седмично във фитнеса и сега започнах да правя 1-2 пъти седмично и йога, начинаещ съм, но е готино.
 
От: Как се рехабилитирате

Жули ракия, и си пушка :lol:
 
От: Как се рехабилитирате

5 пъти в седмица баскетбол и всяка вечер една голяма мастика или узо
 
От: Как се рехабилитирате

Тъй като за тичане навън (което е най-доброто) няма време , някакво колело / тренажор или какъвто и да е спортен уред би свършил работа ако се използва редовно.
Освен това храната има огромно значение - повечко плодове и здравословни храни, по малко боклуци и сладко.
 
От: Как се рехабилитирате

Всеки ден около 10-на км с велосипеда навъртявам. Много е приятно привечер към 7-8 часа.
 
От: Как се рехабилитирате

В тази връзка - препоръчайте хубав евтин велосипед ? Евтините модели на драг до 300 лева струват ли си или по-добре нещо на старо ?
 
От: Как се рехабилитирате

Аз съм с бг. към 280 го взех чисто нов, нямал съм грижи, освен докато не му се пукна задната за втори път уж самозалепна някаква беше, и от тогава не съм го и пипнал. Ей ще ме накарате да ходя да си вземам гума значи. :(
В тази връзка - препоръчайте хубав евтин велосипед ? Евтините модели на драг до 300 лева струват ли си или по-добре нещо на старо ?
 
От: Как се рехабилитирате

.....................
 
От: Как се рехабилитирате

Ами вече зависи къде ще го караш и от личностните ти предпочитания де. На мен не ми харсват планинските, само шосейни и хибриди търкалям:)
В момента карам ей такъв и съм много доволен.

На драг велосипедите са хубави.
 
От: От: Как се рехабилитирате

Тук, има една дига около Марица яко родео става там съм карал лудница. Някъде към 4-км е обаче лошото, е че може да пукнеш гума :(
Ами вече зависи къде ще го караш и от личностните ти предпочитания де. На мен не ми харсват планинските, само шосейни и хибриди търкалям:)
В момента карам ей такъв и съм много доволен.

На драг велосипедите са хубави.
 
От: Как се рехабилитирате

E за велосипед много искам такъв ама много пари :(
2012-tn-photo-link-d8-wht-orange-web.jpg
 
От: Как се рехабилитирате

Аз карам колело и аз по 10-на километра почти всяка вечер, иначе най-обичам на селски туризъм да ходя и си седя на двора и си пия биришка, това е рехабилитация.
 
От: Как се рехабилитирате

Много колоездачи тука :), и аз карам колело и гледам на седмица да ми се събират по около 200 км.
 
От: Как се рехабилитирате

Язе по-обичам селски мацки :rolleyes: Само да ни ма хване душата, че лошо :-o
Аз карам колело и аз по 10-на километра почти всяка вечер, иначе най-обичам на селски туризъм да ходя и си седя на двора и си пия биришка, това е рехабилитация.
 

Горе