Как се справяте с любовните неволи?

testkiwi

Well-Known Member
Много важен въпрос :-o

Много пречат на концентрацията мислите за някого.

Само не мога да разбера как до вчера си всичко, днес си никой.

Вие сте на ход да се оплачете или да кажете нещо било то по темата, било то спам малко за разсейване:D
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Намираш заместител възможно най-бързо. Тия лалета ти изядоха главата..... ако за 24 часа от някой, се преърнеш в никой, да знаеш че не си заслужава даже и да се косиш....
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

ми не намерих лалета :D ама се скарахме за простотии и сега съм бали му майката как :D Утре ще се видим де, ама самия факт, че поиска да се разделим...
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Не те познавам, нито теб нито нея... а и честно да си призная аз съм най-куцата ти опция за съвет. Но в живота съм разбрал, поиска ли да се разделите, търси си друга, тя вече си има кандидат.
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Е ние се разделяме и събираме не за първи път :D Не съм много притеснен, но просто ми е интересно други какво ще си споделят, как успяват да си вършат работата междувременно.
Нямах намерение да става тема за моя проблем. То мойто се е видяло :D
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Отговора на въпроса се крие в ключовата фраза "любовни неволи". Жените си идват и си отиват и според мен не трябва едно скъсване или там каквото и да е или някакво неразбирателство да се пише чак за неволя. Смисъла на цялата работа с мъжа и жената е те да създадат дете или няколко деца. Това е най-важното. Ако все още нямаш деца ти пожелавам да изпиташ това хубаво чувство един ден (гледай да си по-млад) и тогава ще разбереш, че тези работи дето си се тревожил с жените и си се главоболял не са си заслужавали. Еби им майката на путките, те са за шибане и тва е. Като хванеш някоя по-добра жена ще го разбереш, ще имаш деца, не е казано, че ще си с нея, а и не е задължително, но такъв е живота. Глупаво е да си спираш работата заради жени или заради една жена, защото в крайна сметка всичко опира до едното ебане, което можеш да го получиш лесно, недоебани путки колкото искаш особено тука в България.
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Еми да, и така е и не е баш.. В моя случай, обичам това момиче. Че имаме колкото общи неща, толкова и различия си е тъй, ама мисля да и предложа да живеем заедно и всичко ще е ок.
Тъпото е че не мога да се концентрирам, има да правя 100 неща, а мога само да си вися във фейсбука и да си чопля носа тия дни :D
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Колега положението при теб е май "Храни куче да те лае :)" Тя вика да се раделим ти викаш , ще й предлагаш да живеете заедно :) Ми давай го малко по-така , не си показвай слабата страна/и, че само там удари ще отнасяш , пък макар понякога и за забавление , по-полека . Дето се вика , малко по-недостъпен го раздавай , винаги ще има ефект при жените (много е дълго да обяснявам защо :) )
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Човек осъзнава какво е имал, чак след като го загуби, така че спасение няма :) хубавото е, че след семейния скандал идва секса за сдобряване, което си има своите плюсове :p
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Човек осъзнава какво е имал, чак след като го загуби, така че спасение няма :) хубавото е, че след семейния скандал идва секса за сдобряване, което си има своите плюсове :p

Така е , така е , ама и това до време :lol:
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Напий се наруши се и излизай с приятели постоянно.
Ако имаш пари ходи и харчи.
Не спирай купона.
Милиони бройки има на пазара и са в гаранция още.
А тя ако наистина си струва сама ще долази с изрязани нокти и без гащи.
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

За всички преластени и изоставени: Deep Purple - Mistreated: http://www.youtube.com/watch?v=JyAZ4oEQkTs, една наистина добра мелодия вдъхновена от "любов".
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

За всички преластени и изоставени: Deep Purple - Mistreated: http://www.youtube.com/watch?v=JyAZ4oEQkTs, една наистина добра мелодия вдъхновена от "любов".

:cry: Айде няма нужда не всички сме пенсионери като теб...
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

За всички преластени и изоставени: Deep Purple - Mistreated: http://www.youtube.com/watch?v=JyAZ4oEQkTs, една наистина добра мелодия вдъхновена от "любов".

Тва мога да го слушам само с бръснарско ножче в ръка :shock:
Може да е убаво, ама е яко депресиращо!
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Тва мога да го слушам само с бръснарско ножче в ръка :shock:
Може да е убаво, ама е яко депресиращо!

Бръснарски ножчета... Ти предпочиташ с вазелин в ръка да слушаш музика че ти е по-сладко, червенодавец гаден.
Не те клатиха мантатата и ремайнда тази вечер и си кисел нещо а?
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Запиши се на фитнес или на нещо с физическа активност. Хем ще се разсееш, хем имаш стимул. :)
 
От: От: Как се справяте с любовните неволи?

:cry: Айде няма нужда не всички сме пенсионери като теб...

На 25 имам още хляб до пенсия. Кажи речи 40 години, ако ги доживея...
 
От: От: Как се справяте с любовните неволи?

На 25 имам още хляб до пенсия. Кажи речи 40 години, ако ги доживея...

То може и на 19 да си пенсионер да ти кажа...

Кой те подлъга такива работи да слушаш?
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Отговора на въпроса се крие в ключовата фраза "любовни неволи". Жените си идват и си отиват и според мен не трябва едно скъсване или там каквото и да е или някакво неразбирателство да се пише чак за неволя. Смисъла на цялата работа с мъжа и жената е те да създадат дете или няколко деца. Това е най-важното. Ако все още нямаш деца ти пожелавам да изпиташ това хубаво чувство един ден (гледай да си по-млад) и тогава ще разбереш, че тези работи дето си се тревожил с жените и си се главоболял не са си заслужавали. Еби им майката на путките, те са за шибане и тва е. Като хванеш някоя по-добра жена ще го разбереш, ще имаш деца, не е казано, че ще си с нея, а и не е задължително, но такъв е живота. Глупаво е да си спираш работата заради жени или заради една жена, защото в крайна сметка всичко опира до едното ебане, което можеш да го получиш лесно, недоебани путки колкото искаш особено тука в България.

аз ако бех пуснал такъв пост
с изрзи като недоебани путки
ама веднага ме трият
тук ми мяса на диктатура
некой могат си пишат ко си шат а други не

а отностно темата жените са по природа курви, за някои има почва да си покажат рогите а други цял живот спи една курва в телото и.пък нормално една жена да е курва и леглото!
ето един клип пийни си
[video=youtube_share;9PraLCAfWe0]http://youtu.be/9PraLCAfWe0[/video]
 

Горе