Как се справяте с любовните неволи?

От: Как се справяте с любовните неволи?

Според теорията на един приятел всички жени не са к**ви, а п*****си , първо защото си търсят мъже да ги опрашват и второ защото п********ките номера са по-кофти от к***ските . Номерата с К някак ги очакваш и си подготвен, докато номерата с П направо си идват и те отнасят.
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Според теорията на един приятел всички жени не са к**ви, а п*****си , първо защото си търсят мъже да ги опрашват и второ защото п********ките номера са по-кофти от к***ските . Номерата с К някак ги очакваш и си подготвен, докато номерата с П направо си идват и те отнасят.

да хубаво казано
шутките са си путки

да те питам сайта ти в подписа какъв скрипт си ползвал?
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Значи, младежи, исках да кажа все пак какво стана, че за лалетата още помнят...
Каза, че е твърде късно вече да живеем заедно, изпуснал съм нещата и това е краят, не ме обича вече както преди и няма смисъл да ме лъже, след като не е щастлива с мен както беше преди. Та разделихме се с въпросната дама, много нормално, говорихме, прегърнахме се и си отидохме един от друг
Имах време да помисля и реших да направя нещо, ще променя живота си. Имам 5 месеца. От утре започвам да ставам в 9 (вместо както сега след 13 или по-късно), ще тренирам (вместо да лежа по цял ден), след това отивам в офиса си и почвам да работя 3 пъти повече (вместо да вися във фейсбук и да пия бира по цял ден). Ще променя отношението на света към мен - ще си купя нов апартамент, нова кола, нови дрехи, нов часовник, ще се опитам да постигна финансова стабилност (вместо днес да спечеля малко пари и цяла седмица нищо да не правя, щото ми е ок и така) ще започна нова страница изобщо, защото и аз не се харесвам така. Ще стана по-сериозен и по-отговорен към себе си първо.
Нещо, което ми каза след като я провокирах да ми каже какво ще търси в следващия, каза, че и трябва здраво стъпил, а не летящ в мечтите си човек, който да и помага във взимане на тежки решения... Този човек в момента не съм аз, знам, защото наистина съм мечтател и безделник, което не отива на 26 годишен човек, но така ме свикнаха жените преди нея - имам ли някой лев за чанта от мола всичко е ок и може да съм най-големия мързеливец. Ще се променя, винаги правя това, което казвам, макар и със закъснение... Но обичам тази жена и ще направя тази жертва за нея, знам, че ще си струва всяко усилие, искам да бъде до мен ако е писано, точно на 11 февруари догодина ще съм изцяло нов човек, надявам се, на 12 имам рожден ден и ще се видим сигурно.
Ще кажете, че не съм добре, но няма значение, аз ще го направя въпреки това, не само заради нея, а и заради себе си. На 12 февруари ще напиша продължението, един вид до къде съм стигнал благодарение на форума и една специална жена. Това мое безхаберие не може да продължава повече така!
Това е
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Ако тая жена наистина те накара да направиш всички тия неща, значи наистина е имало защо да я обичаш. Стискай зъби и продължавай напред - това е живота. Успех :)
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Евала ако успееш, ако знаеш колко пъти съм си казвал част от нещата които си описал, ама все не ми достига воля, страшен мързел съм, особено ранното ставане и безделничеството. Въпросът е че ти имаш някакъв сериозен стимул в случая и се надявам да успееш. Обаче ако ще се променяш само заради нея не мисля че е правилното, направи го за себе си.

То нещо си противореча май, хем казвам че имаш сериозен стимул - Тя, хем не го прави за нея, а за себе си, ама г/д сега :D:) Мисълта ми е, че дори да не се съберете, всичко това ще ти е от полза.
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Пич , или си Джак Спароу или агент Мълдър , не може да се превърнеш от единия в другия , важно е да го направиш за себе си, защото Ти така искаш , не заради някой друг , ако Ти искаш да се превърнеш в този човек се превърни, но не защото така трябва или защото някой така иска . Бъди себе си , всичко ще се нареди :)
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Kiwi, я метни 1 снимка на каката да видим заслужава ли си всичките промени :p бъзикам се, щом я обичаш и мислиш, че има шанс да сте заедно - действай. Ако съдя по себе си обаче, ще ти е много трудно да се промениш, а и за да го направиш, трябва наистина да си струва. Аз съм се опитвал много пъти да се променя, става, ама за ден-два :) почти на 30 г. съм, пък се чувствам на 15 и още ми се живее :) Тук идва и тънкия момент, че ако тази мацка види, че се променяш само заради има вероятност да иска и други неща, склонен ли си отново да се нагласяш спрямо нея? В една връзка и двамата трябва да правят компромиси, не може само единия. Според мен ако някоя жена те обича истински, ще те обича с всичките ти плюсове, но и минуси, така че прецени си сам, никой не може да ти каже какво да правиш с живота си. Пък на 12-и февруари ще ни поканиш на рожден ден :beer: успех!
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Ей колко мъка има на тоз свят..
Номера е да не се вкарваш много в филма,че после е кофти.
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Ама два периода в живота на младежа:
Единият е този от клипа..
Другият е когато срещне любовта и подпише (се "бракува").
След това не е младеж.. 8) Но е алтернатива да поживее още малко след разочарование.
[video=youtube;VKFvCU_VmS8]http://www.youtube.com/watch?v=VKFvCU_VmS8[/video]
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Kiwi, захващай се з работа и търси друга, щото иначе само ти ще "чоплиш семки и ще кесиш във фб". S1yf0x ти го написа много верно.
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Kiwi, я метни 1 снимка на каката да видим заслужава ли си всичките промени :p бъзикам се, щом я обичаш и мислиш, че има шанс да сте заедно - действай. Ако съдя по себе си обаче, ще ти е много трудно да се промениш, а и за да го направиш, трябва наистина да си струва. Аз съм се опитвал много пъти да се променя, става, ама за ден-два :) почти на 30 г. съм, пък се чувствам на 15 и още ми се живее :) Тук идва и тънкия момент, че ако тази мацка види, че се променяш само заради има вероятност да иска и други неща, склонен ли си отново да се нагласяш спрямо нея? В една връзка и двамата трябва да правят компромиси, не може само единия. Според мен ако някоя жена те обича истински, ще те обича с всичките ти плюсове, но и минуси, така че прецени си сам, никой не може да ти каже какво да правиш с живота си. Пък на 12-и февруари ще ни поканиш на рожден ден :beer: успех!

Ее, не мога да пусна снимка, ще е тъпо, но се казва Нели :) Всъщност промените не са толкова големи, не са в характера ми, който няма как да се промени, по-скоро са такива, че да стана отговорен и зрял, какъвто човек и трябва сигурно, който да и даде дом, семейство, всичко. В момента ако кажа, че мога да и дам това, ще излъжа, макар и да искам да бъда до нея като неин мъж, макар да има къде да живеем и и предложих, просто явно усеща, че още не съм готов истински. Колкото и да ми се иска да имам семейство с нея, трябва първо да бъда истински на място. Но и тя си е права за нея, не мога да и се сърдя, тя е наистина с характер. След срещата ни след дългата раздяла от няколко години аз бях наистина възхитен от нея, колкото и да е онова момиченце, в което се влюбихме като бедни студенти от пръв поглед, толкова и беше вече жена. Не е от София, но през всички тези години се справя съвсем сама - живее сама, плаща си всичко, работи, чете книги (единствената на която съм купувал от мола книги, вместо обувки или чанти...), бори се с живота, а не чака някой нещо да и дава. И отново ме плени с всичко. Само беше малко тъжна, но смея да твърдя, че я направих щастлива отново, имахме страхотни моменти и цялото това време мина толкова бързо, неусетно направо.
Е, и сега показа характер, каза ми, че не е ок, вместо да ме лъже докато търси някой, с който ще е може би ок, ако ще има такъв... Не вярвам някой да я обича толкова и да има това, което имаме ние, но никога не знаеш :)

Иначе си струва определено, тя е всичко, което съм търсил в някого, бил съм с нея преди и беше уникално. След това бях без нея години, макар и с други и не беше същото, нещо ми липсваше, как казва някои думи така готино примерно, как специфично си казвахме, използвахме една глупава дума, но си беше нашата и не съм наричал друго момиче така, и много такива дребни неща, на пръв поглед, но неща, които много ми липсват без нея. След това пак бях с нея и беше по-хубаво и от първия път. В нея има просто нещо специално, за никоя друга не бих дори си променил графика за ставане, камо ли нещо друго. Но за нея бих направил всичко. И на мен ми се живее, но с нея, тогава се чувствам истински жив и имам желание за всичко.

Жалко, че понякога така се получава, мечтите угасват и хората се разделят и ги боли. Бог ми е свидетел, че 5 години се опитвах да я забравя и пак не успях и пак се намерихме и пак всичко тръгна, и пак се влюбихме и пак се загубихме :) Времето ще покаже, може докато правя тези неща за мен, да срещна по пътя някой друг, може да не срещна никой, може и да се окажат излишни и да е нямало смисъл. Но не можеш да кажеш на сърцето си какво да изпитва, както аз в момента чувствам, че я обичам толкова много, тя казва, че сърцето и казва да се разделим, колкото и да е трудно. Ще видя, не се надявам на нищо, тя така ми каза. Може да е за добро.
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Според мен си има някой друг и не иска да ти го каже директно, за да не те разстрои още повече и да вземеш да направиш някоя глупост. Иска лека полека да угасне вашата любов и всеки да поеме по своя път. Ако често се чувате, това означава че все още копнее за теб и е много, ама много раздвоена. Вярно, сега е моментът да направиш всичко възможно, но ако тя се е справяла с живота и преди сама, щом е жена с характер и знае какво иска, и ти го казва, значи трудно ще наклониш везната в своя полза за съжаление.
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Според мен си има някой друг и не иска да ти го каже директно, за да не те разстрои още повече и да вземеш да направиш някоя глупост. Иска лека полека да угасне вашата любов и всеки да поеме по своя път. Ако често се чувате, това означава че все още копнее за теб и е много, ама много раздвоена. Вярно, сега е моментът да направиш всичко възможно, но ако тя се е справяла с живота и преди сама, щом е жена с характер и знае какво иска, и ти го казва, значи трудно ще наклониш везната в своя полза за съжаление.

И аз така си помислих, честно казано веднага. Но пък не видях признаци, ние до преди няколко дена бяхме все заедно и съм и виждал фейсбука, телефона, не ги крие от мен и поведението и е различно от това на жена, която те лъже заради друг - колко пъти ми се е случвало, все съм запомнил как е хах. Времето ще покаже де :D Иначе, че сигурно може без мен - няма спор, може сама със сигурност. Както и да е, аз ще направя това, което казах, каквото и да ми струва и ще пиша, както обещах на 12, било то за утеха, било то за радост, било то просто така. Живота е кратък обаче, този път няма да я забравям 2 години, както преди, защото тогава бях на 20 и можех да си го позволя, сега се обръщам и вече гоня 30 :shock:
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Знаеш ли какво помага най-дбре в такива ситуации? Не си търси "външни" начини да се разсеяш или да я забравиш. Постави си ЦЕЛ. Конкретна и дефинирана. Нещо за което като се сетиш сутрин да не те оствя намира цял ден. Обикновено, когато човек има цел, която желае достатъчно силно, това особенно му помага да преодолее всякакви "емоционални" и лични нестабилности.

Тоест винаги ще се почувсваш по-добре, когато имаш цел и правиш прогрес спрямо нея. Това е заложено за всеки човек.

И едно един съвет, за това да не се "отпускаш": напиши си целта някъде, къдео да я видят много хора (например тук) и да знаеш, че винаги ще има някой, който да те "ръчка" постоянно за това до къде си стигнал с постигнето и.

Както казаха и колеги по-горе, правиш го за себе си не заради някой друг. При мен се случи подобно нещо, когато бях на 21. Сега съм на 26 и като ти прочетох историята открих сходности и виждам, че има промяна от поведението ми тогава и сега и си давам сметка, че се случило за добре...

"За да бъде пълноценен един живот той трябва да се живее от вътре на вън..."

Поздрави: Иво
 
Re: От: Как се справяте с любовните неволи?

Значи, младежи, исках да кажа все пак какво стана, че за лалетата още помнят...
Каза, че е твърде късно вече да живеем заедно, изпуснал съм нещата и това е краят, не ме обича вече както преди и няма смисъл да ме лъже, след като не е щастлива с мен както беше преди. Та разделихме се с въпросната дама, много нормално, говорихме, прегърнахме се и си отидохме един от друг
Имах време да помисля и реших да направя нещо, ще променя живота си. Имам 5 месеца. От утре започвам да ставам в 9 (вместо както сега след 13 или по-късно), ще тренирам (вместо да лежа по цял ден), след това отивам в офиса си и почвам да работя 3 пъти повече (вместо да вися във фейсбук и да пия бира по цял ден). Ще променя отношението на света към мен - ще си купя нов апартамент, нова кола, нови дрехи, нов часовник, ще се опитам да постигна финансова стабилност (вместо днес да спечеля малко пари и цяла седмица нищо да не правя, щото ми е ок и така) ще започна нова страница изобщо, защото и аз не се харесвам така. Ще стана по-сериозен и по-отговорен към себе си първо.
Нещо, което ми каза след като я провокирах да ми каже какво ще търси в следващия, каза, че и трябва здраво стъпил, а не летящ в мечтите си човек, който да и помага във взимане на тежки решения... Този човек в момента не съм аз, знам, защото наистина съм мечтател и безделник, което не отива на 26 годишен човек, но така ме свикнаха жените преди нея - имам ли някой лев за чанта от мола всичко е ок и може да съм най-големия мързеливец. Ще се променя, винаги правя това, което казвам, макар и със закъснение... Но обичам тази жена и ще направя тази жертва за нея, знам, че ще си струва всяко усилие, искам да бъде до мен ако е писано, точно на 11 февруари догодина ще съм изцяло нов човек, надявам се, на 12 имам рожден ден и ще се видим сигурно.
Ще кажете, че не съм добре, но няма значение, аз ще го направя въпреки това, не само заради нея, а и заради себе си. На 12 февруари ще напиша продължението, един вид до къде съм стигнал благодарение на форума и една специална жена. Това мое безхаберие не може да продължава повече така!
Това е

човек аз по принцип няма право да давам съвети... ама като попаднеш на някоя която е потецницално правилна за теб ще знаеш че е тя по едно много просто нещо - каквото вкараш като чуства, емоции, отношение във възката ще го получаваш обратно ... ще го усетиш че е различна... и като се скарате ще е склонна да направи компромис в някакви разумни граници както и ти си склонен да направиш компромис... ти ще търчиш за лалета но тя също ще ти намери нещо ценно за теб дори и да е дребничко и нищожно като стойност.... и най вече ще те разбира такъв какъвто си... ( или да кажем със съвсем малко забележки)

като попаднеш на такава тогава се концетрирай и гледай да не я изпуснеш защото това се среща много рядко на мен ми отне 9 години да намеря същото отношение което съдбата не беше решила да бъде преди... през тези години бях с много и различни... дори веднъж упсях да срещна копието си в женски образ - надъхано да изкарва пари както аз бях надъхан някога ама отново не се получи нещо трайно... взаимноста и перфектното пасване се срещат трудно

лошо няма да се концентрираш в работата но не го прави заради нея, тя явно не е типа момиче което да ходи с някой който е предприемач независимо малък или голям сериозен или не... Значи няма по ценно от това да преследваш мечтите си... само така ще станеш от малък голям, точно в този тънък момент трябва да срещаш взаимност....

Освен това точно това което се опитваш да направиш в момента като се промениш е точно да преслеваш мечата макар и в личен план и да е свързана с бизнеса ти... тя просто е прекалено реалист (в което по принцип лошо няма) и човек който живота е смачкал и не вярва в мечтите вероятно защото не са и се случили (което е много тъжно) - и и е тудно да възприме че ти може и да успяваш като преследваш една мечта ама ти си станал точно това което си в момента точно защото ги преследваш

за помоща за взимане на отговорни решения това може да го правиш и в момента даже имаш по голяма възможност да го правиш като имаш повече свободно време само винаги трябва да разсъждаваш трезво... За часовете работа няма значение кога ставаш и кога спиш стига да работиш да кажем 8 часа..

единствено за бирите по цял ден ще се съглася.... бирата не че напива като я пиеш рзумно и бавно, ама пречи на концетрацията и работата... виж как ще ти понесат кафета / 3в 1 или кола, докато се води че течат часовете в който се води работния ти ден ... после може някоя бира

не искам да се изкавам негативно но дори и да постигнеш поставените си цели за 11 феруари давам много малка вероятност да се събрете защото подхода ти е един вид погрешен за нейния тип реалност... почти съм сигурен че тя ще те възприеме много по добре ако просто си намериш някаква сигурна работа по-възможност държавна (да се води максимално сигурна) от 9-5 дори да е за малко пари 370 -500 лв... (колкото дават на сега стартиралите дъжавни служители) и няма да те възприеме така добре ако имаш 50 000 лева в банката въпреки че това ще ти е дохода за 10 години напред като държавен служител който не е корумпиран да си докарва допълнително - може да ти звучи невероятно но е факт... ако поддъжаш контакт с нея подпитай без да казваш защо това за работата и слушай много внимателно какво ще отговори... но съм почти напълно сигурен за това си предположение
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Благодаря на всички за съветите. Много е трудно да приемеш, че си загубил някого, който е бил почти всичко за теб до вчера, метафорично казано. Е, преживявал съм и по-лоши неща, когато майка ми почина, а аз бях 7 клас и детството ми буквално свърши и целия ни живот се преобърна, баща ми загуби всичко, работа, пари, дом, всичко свързано с тази неприятна ситуация и многото проблеми след това заради един дипломат, когато бях решил да убия някой ден, но му простих... Останахме с едно нищо и трябваше да помагам, за да оцелеем буквално, но все пак се оправихме, но беше много, много трудно, но не мога да сравнявам нещата де. Просто наистина обичам, усещам го, и това ми тежи много.
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Пич, виж. Първо не си сам.Погледни каква хубава тема се оформи, вярно не е за този форум, но темата е хубава. По принцип си мисля, че хората не се познават много по между си, а пишат чисто инстинктивно, въз основа на впечатлението, което си създал, това важи за всички.Гарантирам ти, че някой ден ще намериш това, което търсиш, просто не се предавай и не се отпускай, това е временно състояние през, което просто трябва да минеш. Това, което усещаш е ценно, съхрани го, подреди го, архивирай го, и го инсталирай на подходящия човек . Рано или късно ще се появи такъв, отношенията са като сайтовете, може да имаш 20 или 200, и винаги се появява някоя нова идея, която си заслужава, но само към един имаш специално отношение, въпросът е да имаш възможност да си подновиш домейна преди да е изтекъл, за това добре си прави анализите и SEO -то, оглеждай се и за нови идеи, и когато дойде твоят любим сайт, просто го оптимизирай както мислиш за най-добре . Не пиша много тук, но в този случай реших да попиша малко :)
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Да промениш начина си на живот е много добре, но го направи заради теб не заради нея.
Обичай себе си повече от всичко (макар да звучи егоистично).

Искаш да я накараш да съжалява за това което е направила, да си единствения за нея.
Ще те разочаровам но няма незаменими. Дори някой ден да съжалява за това, няма да ти го каже.

Това дали е жената за теб или не никой не знае. Със сигурност ще си намериш други, които ще те обичат, ще обичаш, ще те наранят пак и т.н.
Живот не е справедлив в това отношение. Просто трябва да си силен в такива моменти. Най-добрия лечител в това е времето.
Ще я забравиш и ще се смееш над себе си някой ден.
Да се затвориш и само да работиш, пак не е добра идея, по-добре излизай с приятели, разсейвай се.
Най-добрия лек е, знаеш -> друга жена.
Все пак живота продължава :D
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Преди доста години една кака ми беше казала: "В любовта счупи ли се нещо, лепене няма" . Това е 100% вярно да знаеш :)

Късмет.
 
От: Как се справяте с любовните неволи?

Преди доста години една кака ми беше казала: "В любовта счупи ли се нещо, лепене няма" . Това е 100% вярно да знаеш :)

Късмет.

е пъъ, мога да поспоря :) не е като да не съм се събирал с бивши, и не да е било счупено, ами строшено и изкъртено направо :D

Но иначе - ден 4: Ок ми е горе долу. Ставам рано, рисувам игри за телефони яко, пиша си с една друга мацка по фацебука, не че искам нещо, просто така, за да ми минава времето. Поканих я на кафе, ама ще пием бира :D
 

Горе