Как се справяте с рекламите във Фейсбук

wood

Well-Known Member
Извинявам се колеги но бихте ли споделили как се справяте с ш.....те реклама във Фейса. Писна ми от тях, всеки втори пост е или / Предложено за вас / или някакъв скапан пост на арабски. Имам чуството че съм в някой акаунт на някой арабин или спамер....при всяко мое влизане трия или блокирам по 15-20 такива.
 
Извинявам се колеги но бихте ли споделили как се справяте с ш.....те реклама във Фейса. Писна ми от тях, всеки втори пост е или / Предложено за вас / или някакъв скапан пост на арабски. Имам чуството че съм в някой акаунт на някой арабин или спамер....при всяко мое влизане трия или блокирам по 15-20 такива.
Скрол скрол скрол?
 
Отвори два сайта за продажба на маратонки, и ще ти излизат само сайтове с маратонки :) . Като ти писнат и те, отвори за автомобилни гуми и т.н.
 
Трагедия! три-четири новини във фийда от приятели и група, в която членуваш и реклама! А постовете от приятели намаляват.. От както минаха на новата визия ли не знам как му казват, и десктоп потребителите им избягаха! За толкова години ползване на ФБ, последните месеци направо ми се повръща като вляза!
 

Горе