1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.

Как се става копирайтър? Статия, написана от мен и опита ми.

Дискусията в 'My Journey' стартирана от cross, Март 29, 2017.

1. cross

cross Well-Known Member

Рег.:
    Юни 2, 2015
    Съобщения:
    1,882
    Харесвания:
    157
    Точки:
    63
    Професия:
    Копирайтър
    Място:
    София
    Редно е като сформирате цяла групичка мои противници, които опонират на абсолютно всичко, което кажа, поне да се научите да пишете като хората.

2. Странникът

Странникът Well-Known Member

Рег.:
    Окт 14, 2011
    Съобщения:
    4,525
    Харесвания:
    596
    Точки:
    113
    @cross За разлика от теб, аз не си изкарвам парите с писане, но въпреки това пиша по-добре от теб. Ти навсякъде се хвалиш с това, а допускаш елементарни грешки, после се сърдиш, когато те поправят. Колкото до редакторите - всеки има нужда от редактор, най-вече копирайтърите, авторите на текстове, глупаво, идиотско е това да се отрича.

Разбира се, че в моя екип от копирайтъри и автори на текстове си имаме редактори, само можеш да спечелиш от това, да работиш с редактор и да ти проверява текста.

Ако приемеш забележката ми като заяждане - с удоволствие ще се заяждам с теб. Ако я приемеш като приятелска забележка и ми пишеш на ЛС - ще ти помогна с каквото мога. ;)

Вискяр Градинаров и pepo_999 харесват това.
  3. bobbydigital

bobbydigital Active Member

Рег.:
    Септ 24, 2009
    Съобщения:
    713
    Харесвания:
    121
    Точки:
    43
    ти сам си си противник :) тръгнал да спори със Саше хаха, цялото ти представяне във форума е против теб, колкото по - бързо го осъзнаеш и си направиш нов профил и почнеш на чисто толкова по - добре ще бъде за теб.

4. Torbalan Trolski

Torbalan Trolski Well-Known Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    2,071
    Харесвания:
    422
    Точки:
    83
    Прав си. Време му е за трети :D

slavchev харесва това.
  5. magnit

magnit Well-Known Member

Рег.:
    Май 17, 2014
    Съобщения:
    1,858
    Харесвания:
    101
    Точки:
    63
    Тук вече подкрепям @Странникът и колегите! Без редактори не може, не е професионално. Освен ти самият да си много добър редактор и супер навътре в граматиката...

Ивчо, но ти не се "коси"! От всички твои теми се вижда че имаш отличен потенциал и опит във всичко, а лоша реклама няма. ;) Все ще "чукнеш" някой клиент. Успех!

Странникът харесва това.

Сподели страницата