Как се става копирайтър? Статия, написана от мен и опита ми.

Дискусията в 'My Journey' стартирана от cross, Март 29, 2017.

1. cross

cross Well-Known Member

Рег.:
    Юни 2, 2015
    Съобщения:
    2,014
    Харесвания:
    201
    Точки:
    63
    Професия:
    Копирайтър, WordPress специалист
    Място:
    София
    Редно е като сформирате цяла групичка мои противници, които опонират на абсолютно всичко, което кажа, поне да се научите да пишете като хората.

2. Странникът

Странникът Well-Known Member

Рег.:
    Окт 14, 2011
    Съобщения:
    4,546
    Харесвания:
    602
    Точки:
    113
    @cross За разлика от теб, аз не си изкарвам парите с писане, но въпреки това пиша по-добре от теб. Ти навсякъде се хвалиш с това, а допускаш елементарни грешки, после се сърдиш, когато те поправят. Колкото до редакторите - всеки има нужда от редактор, най-вече копирайтърите, авторите на текстове, глупаво, идиотско е това да се отрича.

Разбира се, че в моя екип от копирайтъри и автори на текстове си имаме редактори, само можеш да спечелиш от това, да работиш с редактор и да ти проверява текста.

Ако приемеш забележката ми като заяждане - с удоволствие ще се заяждам с теб. Ако я приемеш като приятелска забележка и ми пишеш на ЛС - ще ти помогна с каквото мога. ;)

Вискяр Градинаров и pepo_999 харесват това.
  3. bobbydigital

bobbydigital Active Member

Рег.:
    Септ 24, 2009
    Съобщения:
    768
    Харесвания:
    124
    Точки:
    43
    ти сам си си противник :) тръгнал да спори със Саше хаха, цялото ти представяне във форума е против теб, колкото по - бързо го осъзнаеш и си направиш нов профил и почнеш на чисто толкова по - добре ще бъде за теб.

4. Torbalan Trolski

Torbalan Trolski Well-Known Member

Рег.:
    Авг 1, 2013
    Съобщения:
    2,102
    Харесвания:
    455
    Точки:
    83
    Прав си. Време му е за трети :D

slavchev харесва това.
  5. magnit

magnit Well-Known Member

Рег.:
    Май 17, 2014
    Съобщения:
    1,923
    Харесвания:
    107
    Точки:
    63
    Тук вече подкрепям @Странникът и колегите! Без редактори не може, не е професионално. Освен ти самият да си много добър редактор и супер навътре в граматиката...

Ивчо, но ти не се "коси"! От всички твои теми се вижда че имаш отличен потенциал и опит във всичко, а лоша реклама няма. ;) Все ще "чукнеш" някой клиент. Успех!

Странникът харесва това.

Сподели страницата

1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies.
    Dismiss Notice