Как се търсят дропени домейни с линкове от социалки

waldes

Well-Known Member
Някой ще сподели ли лесен начин да се търсят на bulk дропени домейни с някаква история в социалните мрежи? В частност ме интересуват зарязани домейни с линкове от Пинтерест, защото последните 2 години имаше много промени в този сайт и предполагам доста хора са се отказали, поради липса на трафик. По принцип, ако даден домейн е блокиран от въпросния сайт, то и линковете (пиновете) към него се изтриват. Та по тази логика, ако има някакъв тул, който да търси линкове към някой дропен домейн, то има вероятност този домейн да носи и реален трафик.
 
Изисква се много ресурс :)
Мога да ти предложа намиране на дропени домейни с беклинкове от форбс и други авторитетни сайтове, които да пренасочиш към твоя домейн.
 
Всички домейни който се дропят(всекидневно) можеш да ги намериш тук, има доста опции включително и за някой от социалките.
 
Някой ще сподели ли лесен начин да се търсят на bulk дропени домейни с някаква история в социалните мрежи? В частност ме интересуват зарязани домейни с линкове от Пинтерест, защото последните 2 години имаше много промени в този сайт и предполагам доста хора са се отказали, поради липса на трафик. По принцип, ако даден домейн е блокиран от въпросния сайт, то и линковете (пиновете) към него се изтриват. Та по тази логика, ако има някакъв тул, който да търси линкове към някой дропен домейн, то има вероятност този домейн да носи и реален трафик.
Здрасти,
Поиграх си и изкарах около 70 изтекли домейна с линкове от Pinterest. Срещу $1 на домейн ($50 за всички) мога да ти пратя списъка. Имай предвид, че не съм ги проверявал за друго, а само да са свободни и с линк от тази социална мрежа. Пращай ПМ ако те интересува.
 

Горе