Как си прекарахте през Лятото на 2008?

От: Как си прекарахте през Лятото на 2008?

бях на хаваите за 10 дена ама нещо не ми хареса обслужването не ми сложиха гердан ли каквото е там мисля повече да не ходя а и незнам дали кешфиеста и бъкс няма да изчезнат...
 
От: Как си прекарахте през Лятото на 2008?

Sobieski, аз се преебах с Хавайте миналото лято и аз повече няма да стъпя..

да влизат Хаваите веднага и те в Антиклема-та на Sammy-то

:)

За тва тая година в някое селце в Родопите.

Разбрах скоро, че има нова услуга по малките сладки селца. Сестра ми разправа.. тя ползва вече

Начи ква е офертата
Една баба и един дядо ви зимат да Ви гледат. Бабата прави мега баниците и якото сирене от истинско мляко, дядката лови прясна истинска риба от реката.
Мед от горите и поляните
И сичко като по детските спомени..

Тва нещо ти излиза около 100 лв на седмица!!!

Ненормално!

До 2-3 години ще се комерсиализира по-сериозно, 100%
 
От: Как си прекарахте през Лятото на 2008?

Лелее и аз бях по хаваите ама всичко си ми хареса... а тея от букс.то забравиха да платят и са ще ги съдя..
Аз бях на морето за 10 дена, хареса ми, бяхме в една вила близо до варна и много ми хареса :) Малко ми е гадно защото ходя от един месец на курсове, ама нали трябва да образоваме :)
 
От: Как си прекарахте през Лятото на 2008?

аз пък ще съдя гугъл щото ми деиндексираха сайтовете с рефералите за бъкс то...
 
От: Как си прекарахте през Лятото на 2008?

ето тука бях но имаше хлебарки и едни много гадни мухи а за малко и една змия да влезе 13 метров питон.. ужас беше а водата беше много мръсна изсипваха си там ... щото нямат канал и нали разбирате
http://www.fourseasons.com/hualalai/photo_gallery/
 
От: Как си прекарахте през Лятото на 2008?

А после питона дадаха ли ти го да го ядеш за вечеря
с хлебарките за гарнитура


ето тука бях но имаше хлебарки и едни много гадни мухи а за малко и една змия да влезе 13 метров питон.. ужас беше а водата беше много мръсна изсипваха си там ... щото нямат канал и нали разбирате
http://www.fourseasons.com/hualalai/photo_gallery/
 
От: Как си прекарахте през Лятото на 2008?

то имаше други животинки питона изяде едната сервитйорка и избяга a ял ли си бодли от таралеж?
 
От: Как си прекарахте през Лятото на 2008?

нутрим споко просто сами ти завижда защото и той се прецака с хаваите..
 
От: Как си прекарахте през Лятото на 2008?

то имаше други животинки питона изяде едната сервитйорка и избяга a ял ли си бодли от таралеж?

хахахаахахахаахааххахахахаахахахаахааххахахахаахахахаахаахха
хахахаахахахаахааххахахахаахахахаахаахха
аааа...

ох отиам да глътна малко въздух
 
От: Как си прекарахте през Лятото на 2008?

Азе ходих на морету да гледам секс-турнирите на 17-годишните, дето се организират по дискотеките в Черноморието. Разбира се всички пари за к**ви са ми от буксито. :lol:
 
От: Как си прекарахте през Лятото на 2008?

@nutrim не се прави на гъзар :d


То няма какво да ми завижда :) хубаво е ама до едно време, всичко омръзва. Колкото и яка кола да имаш, ще я караш 1 година и ще искаш по-яка, така е и с морето :)

Повече съм доволен през това лято от факта, че ми дойдоха 2 нови идеи за 2 проекта върху които работя вмомента :)
 
От: Как си прекарахте през Лятото на 2008?

Азе ходих на морету да гледам секс-турнирите на 17-годишните, дето се организират по дискотеките в Черноморието. Разбира се всички пари за к**ви са ми от буксито. :lol:


хехехе лятото предимно се развихрят рускините ;) пък аз кадето съм след лятото се развихрят студентките :mrgreen:
 
От: От: Как си прекарахте през Лятото на 2008?

хехехе лятото предимно се развихрят рускините ;) пък аз кадето съм след лятото се развихрят студентките :mrgreen:

И българските ученички не си поплюват: http://vbox7.com/play:7c940721&ef=1 :twisted::twisted:
И както казва после един от слушателите - "еми играйкат си децата" :eek:
 
Последно редактирано:
От: От: От: Как си прекарахте през Лятото на 2008?

И българските ученички не си поплюват: http://vbox7.com/play:7c940721&ef=1 :twisted::twisted:
И както казва после един от слушателите - "еми играйкат си децата" :eek:


ЛОЛЛЛ ПОТРЕСЕН СЪМ, незнаех че това го има по цяла БГ като слушам коментарите...
 
От: Как си прекарахте през Лятото на 2008?

еми няма лошо много е яко
 

Горе